Co mam zrobić z mężem który się ode mnie wyprowadził?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

bajeczna

Posty

12

Rejestracja

23 sie 2016, o 10:55

Re: Co mam zrobić z mężem który się ode mnie wyprowadził?

Postautor: bajeczna » 17 paź 2016, o 10:00

Może i brutalnie powiedziane ale najwyraźniej tak jest. W tej sytuacji chyba nie masz na co czekać. Predzej czy pozniej on wystapi o rozwód a moze Cie jeszcze wpakowac na mine albo zostawic z niczym bo nie wiadomo co mu przyjdzie do glowy i dlaczego zwleka. Powinnaś czym predzej pojsc do adwokata i zaczac sie przygotowywać. W sprawach rozwodowych najlepsza w Łodzi jest Pani Monika Kitscha-Kwasiborska. Możesz bez wahania do niej iść, a na pewno dowiesz sie co mozesz zrobic i co prawdopodobnie zrobi mąż.
no avatar
User

zwyczajna

Posty

13

Rejestracja

24 sie 2016, o 08:36

Re: Co mam zrobić z mężem który się ode mnie wyprowadził?

Postautor: zwyczajna » 17 paź 2016, o 13:27

Nie wiem na co ja czekam, a w zasadzie to wiem ale chyba juz nawet nie chcialabym zeby wrócił. Zrobił ze mnie totalną idiotke, a ja sie ludze jak głupia... Przeslij mi prosze jakis link z numerem telefonu do tej adwokat bo po nazwisku nie znajde.
no avatar
User

bajeczna

Posty

12

Rejestracja

23 sie 2016, o 10:55

Re: Co mam zrobić z mężem który się ode mnie wyprowadził?

Postautor: bajeczna » 18 paź 2016, o 10:01

Proszę: http://www.lodz-adwokat.pl/kontakt . Przede wszystkim zachowaj zimną krew i nigdy nie mów nigdy. Życie czasem płata takie figle i obraca wszystko do góry nogami. W kazdym razie przygotowana musisz być i raczej nastawiaj sie na rozwód bo to mi sie wydaje najbardziej mozliwe. Pozdrawiam, pisz na moj priv w razie potrzeby.
no avatar
User

zwyczajna

Posty

13

Rejestracja

24 sie 2016, o 08:36

Re: Co mam zrobić z mężem który się ode mnie wyprowadził?

Postautor: zwyczajna » 18 paź 2016, o 12:57

Dzięki za wsparcie bajeczna. Jak bede potrzebowała pomocy na pewno napiszę.
no avatar
User

Tornadi

Posty

7

Rejestracja

29 sty 2017, o 15:32

Re: Co mam zrobić z mężem który się ode mnie wyprowadził?

Postautor: Tornadi » 14 lut 2017, o 20:08

Jeśli kochasz męża możesz walczyć o to małżeństwo. Jeśli nie, warto spróbować poznać kogoś wartościowego https://www.mydwoje.pl/uslugi/powazne-oferty-matrymonialne Nie ma znaczenia, w jakim jesteś wieku. Osoby po 40. także mają prawo być szczęśliwe i próbować układać sobie życie. Wybór należy do Ciebie.
no avatar
User

arabika

Posty

1295

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Co mam zrobić z mężem który się ode mnie wyprowadził?

Postautor: arabika » 28 lip 2020, o 16:40

Często jest właśnie tak, że tego rodzaju sytuacje kończą się rozwodem których moim zdaniem jest ostatnio dość dużo. Ja również miałam okazję niedawno przeczytać http://www.prawnik-online.eu/rozwod-po- ... ,5846.html jak ogólnie wygląda rozwód mówiąc krok po kroku.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.216s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron