Dystrybucja chemii samochodowej

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

kamil86

Posty

1

Rejestracja

8 sty 2014, o 23:06

Dystrybucja chemii samochodowej

Postautor: kamil86 » 8 sty 2014, o 23:07

Witam wszystkich.
Na chwile obecna pracuje przy detailingu samochodów. Jeden z klientów który zajmuje się od lat importem chemii przemysłowej, zaczął sprowadzać chemie samochodowa włoskiej marki nie znanej jeszcze w Polsce. Ostatnio podrzucił mi próbki i myślę ze chemia jakościowo możne śmiało konkurować z produktami dostępnymi na Polskim rynku. Po rozmowie z nim dowiedziałem się ze nie jest zainteresowany dystrybucja poza woj. mazowieckie, dlatego ze traktuje to jako tylko dodatek. Pomyślałem ze mógłbym w jakiś sposób rozprowadzać produkty, ale do głowy przychodzi mi tylko taka opcja żeby dogadać się z dystrybutorami chemii w kilku województwach dać póki co próbki i cennik. Macie pomysł w jaki jeszcze sposób mógłbym rozpocząć dystrybucje?

Dodam ze produkty dostępne są zarówno w dużych opakowaniach (20kg) jak i detalicznych, ale na sprzedaż detaliczna (do sklepów motoryzacyjnych itp.) za bardzo nie liczę.

Na chwile obecna tłumaczone są etykiety, broszury informacyjne itp.

Pozdrawiam
no avatar
User

martin

Posty

235

Rejestracja

19 mar 2016, o 17:46

Re: Dystrybucja chemii samochodowej

Postautor: martin » 30 cze 2016, o 21:56

Jest to jakiś pomysł w sumie, a na prawdę macie tam dobrą jakość, porównywalną powiedzmy do produktów stąd : http://www.chemik24.pl/Katalog/Chemia-motoryzacyjna/ ? Uważam, że jak widzisz w tym szansę na biznes i chcesz się w to bawić, to kombinuj chłopie, może akurat Ci się uda :D
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.171s | 12 Queries | GZIP : Off ]