Firma - ile kosztuje utrzymanie?

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

Przesylanie_pl

Posty

75

Rejestracja

5 lis 2015, o 11:21

Re: Firma - ile kosztuje utrzymanie?

Postautor: Przesylanie_pl » 2 lut 2016, o 13:28

Ciężko jednoznacznie powiedzieć ile kosztuje utrzymanie firmy,opłat jest wiele,na początku masz ich mniej,potem dochodzą co rusz nowe koszty opisane powyżej,to wbrew pozorom ciężki kawałek chleba.
no avatar
User

TokoToki

Posty

28

Rejestracja

3 mar 2016, o 07:29

Re: Firma - ile kosztuje utrzymanie?

Postautor: TokoToki » 4 mar 2016, o 09:12

sprawy księgowe mojej firmy również powierzam https://www.wiol.com.pl/, mam do nich zaufanie
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Firma - ile kosztuje utrzymanie?

Postautor: bizz » 30 maja 2016, o 09:19

Sprawdźcie sobie również ofertę takich maszyn pakujących - flowpack. Sądzę, że oferta może was zaciekawić, a maszyny skutecznie usprawnią wasza produkcję i system pakowania.
no avatar
User

Fards

Posty

179

Rejestracja

13 paź 2014, o 16:24

Re: Firma - ile kosztuje utrzymanie?

Postautor: Fards » 27 paź 2016, o 11:21

Ogólnie działalność w Czechach jest bardzo opłacalna :D Serio, wszystkie opłaty wychodzą taniej :) Dlatego też postanowiłem tam założyć swoją firmę i idzie mi narazie naprawdę spoko :) Ale co do różnych kosztów itd, to najlepiej byłoby się zgłosić do firmy Idoneo, oni się tym zajmują :)
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Firma - ile kosztuje utrzymanie?

Postautor: Konek » 20 lut 2019, o 14:59

Trzeba też w wielu przypadkach opłacić biuro rachunkowe, bo ja tego już sam bym nie ogarnął. Ogólnie jestem naprawdę zadowolony. Teraz jeszcze mam ułatwienie ponieważ księgowa udostępniła mi aplikacją programu Invoice Digitizer dzięki czemu zawsze mam wgląd w dokumenty. Super sprawa i tez ułatwia im wrzucanie danych z faktur i rachunków do systemu online i do tego nie pozwala na popełnianie tylu błędów jak to niestety było przy pracy ręcznej.
no avatar
User

NajtanszeWagi_pl

Posty

112

Rejestracja

2 sie 2017, o 09:26

Re: Firma - ile kosztuje utrzymanie?

Postautor: NajtanszeWagi_pl » 26 lut 2019, o 09:41

Nikt nie jest w stanie powiedzieć ile dokładnie kosztuje miesięczne utrzymanie firmy, bo w dużej mierze poza obowiązkowymi podatkami, jest także szereg innych opłat jak księgowa, prawnik czy logistyka- wszystko zależy też od konkretnej branży.
no avatar
User

cupriak

Posty

289

Rejestracja

14 wrz 2018, o 17:32

Re: Firma - ile kosztuje utrzymanie?

Postautor: cupriak » 23 cze 2019, o 00:46

Mowa byla o biurze rachunkowym. Bardzo fajne, solidne biuro rachunkowe z dobrymi cenami to https://global-accounting.pl/ z Siemianowic Śląskich. Współpracujemy jakieś trzy lata i jest to bardzo udana współpraca, wszystkiego dobrze dopilnowują.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.087s | 12 Queries | GZIP : Off ]