Jak złapać złodzieja na gorącym uczynku?

Wszystkie inne oferty, ogłoszenia. Bez spamu!
no avatar
User

admowski

Posty

2

Rejestracja

12 sie 2014, o 13:10

Re: Jak złapać złodzieja na gorącym uczynku?

Postautor: admowski » 13 sie 2014, o 13:43

A co to za kamerka, może właśnie takie coś byłoby w porządku. Mógłbyś cokolwiek więcej o niej napisać, łatwo się domyślić, ze coś z nią nie tak na pierwszy rzut oka?
no avatar
User

armani

Posty

44

Rejestracja

3 cze 2013, o 17:05

Re: Jak złapać złodzieja na gorącym uczynku?

Postautor: armani » 14 sie 2014, o 08:11

admowski pisze:A co to za kamerka, może właśnie takie coś byłoby w porządku. Mógłbyś cokolwiek więcej o niej napisać, łatwo się domyślić, ze coś z nią nie tak na pierwszy rzut oka?


Najlepiej sam zobacz co i jak http://www.spyshop.pl/kamera-ip-dvr-32w ... t-472.html
U mnie nawet żona nie wiedziała, że mamy takie coś. Pytała po co nam taki zegarek.
Akurat pod tym względem córeczki jestem o wiele bardziej przeczulony ;)
Ja chciałem mieć dostęp do video 24 na/h ale są też wersje, bez zdalnego dostępu przez internet.
Zresztą jeśli jesteś zainteresowany czymś takim to tak jak wyżej to kontakt ze sprzedawcą będzie najlepszy.
no avatar
User

lukas56

Posty

1

Rejestracja

11 lis 2015, o 16:44

Re: Jak złapać złodzieja na gorącym uczynku?

Postautor: lukas56 » 11 lis 2015, o 16:45

Tych urzadzen szpiegowskich troche jest. Najlepiej by kupic kamerke która bedzie dyskretna. U nas w firmie korzystamy np. z kamerek ukrytych w czujniku ruchu: www.alfatronik.com.pl/wewnetrzna-kamera ... p-227.html
no avatar
User

andrzejbo

Posty

1

Rejestracja

6 gru 2015, o 21:14

Re: Jak złapać złodzieja na gorącym uczynku?

Postautor: andrzejbo » 6 gru 2015, o 21:14

Ja mogę polecić taką kamerkę: www.spy-center.pl/kamera-ip-ethernet-wi ... p-251.html nagrywa obraz w bardzo dobrej jakosci i nie rzuca sie w oczy.
no avatar
User

Rose

Posty

19

Rejestracja

5 sty 2016, o 16:01

Re: Jak złapać złodzieja na gorącym uczynku?

Postautor: Rose » 5 sty 2016, o 23:05

Najlepiej to kamery założyć i zarejestrować nagranie kradzieży.
no avatar
User

Johen

Posty

449

Rejestracja

25 sty 2018, o 07:30

Re: Jak złapać złodzieja na gorącym uczynku?

Postautor: Johen » 17 cze 2020, o 10:06

Myślę że jakiś monitoring sprawdzi się tutaj idealnie. Na stronie https://sklep-seko.pl/ można znaleźć te i wiele innych sprzętów wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach.
no avatar
User

agatka

Posty

77

Rejestracja

31 paź 2018, o 10:21

Re: Jak złapać złodzieja na gorącym uczynku?

Postautor: agatka » 1 lip 2020, o 11:37

W branży transportowej można przezornie zainstalować monitoring GPS w pojazdach https://www.verizonconnect.com/pl/ aby sprawdzać, czy dany kierowca nie pozwala sobie na zbyt dużo, również w kwestii korzystania z pojazdu w czasie wolnym (a więc defacto kradzieży paliwa pracodawcy ;^))
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.303s | 12 Queries | GZIP : Off ]