jeden serwis wszystkich pojazdów w firmie

Wszystkie inne oferty, ogłoszenia. Bez spamu!
no avatar
User

Lange

Posty

20

Rejestracja

18 wrz 2012, o 16:25

jeden serwis wszystkich pojazdów w firmie

Postautor: Lange » 12 maja 2014, o 16:41

Posiadając kilka samochodów każda firma wolałaby mieć jeden serwis do ich obsługi. Jedna faktura zbiorowa na koniec miesiąca, odpowiednia kultura napraw, płatność jednym przelewem, możliwość zbiorowego ustalania rabatu to tylko niektóre zalety wynikające z takiego układu. Do tego najlepiej by serwis dysponował odpowiednim zapleczem części zamiennych i akcesoriów i miał serwisy nie tylko w całej Polsce, ale i w Europie. Czy to możliwe, gdy ma się pojazdy różnych marek?
Okazuje się ze tak. Taką ofertę przygotował serwis międzynarodowy - Feu Vert. Nie tylko przeglądy http://www.feuvert.pl/oferta/uslugi/przeglady.html i sklep internetowy z akcesoriami. To profesjonalny serwis z odpowiednim zapleczem diagnostycznym różnych marek samochodów. Ja odkryłem go przypadkowo szukając tanich opon wśród firm posiadających własne punkty wulkanizacyjne. Teraz przeniosłem do nich przeglądy i naprawy wszystkich firmowych pojazdów którym skończyła się gwarancja.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.162s | 12 Queries | GZIP : Off ]