Odbierz nawet 82 zł za bezpłatną rejestrację

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

rachman

Posty

80

Rejestracja

4 kwie 2012, o 00:03

Odbierz nawet 82 zł za bezpłatną rejestrację

Postautor: rachman » 27 wrz 2019, o 00:36

Revolut to karta, którą możesz płacić za granicą w ponad 150 walutach i znakomite kursy wymiany walut. Aplikacja także w języku polskim.

Rejestracja jest możliwa na smartfonie lub tablecie. Bonus i darmową wysyłkę karty otrzymasz wyłącznie z rejestracji z linku zapraszającego, zapraszam:

https://revolut.com/referral/rafav7ac5!G10D21

By odebrać bonusowe pieniądze podaj po kliknięciu w podany link swój numer telefonu na który przyjdzie w SMS link do aplikacji, ściągnij ją i załóż konto w niej używając podanego wcześniej numeru telefonu. Następnie zweryfikuj swoją tożsamość dowodem osobistym lub paszportem i dodaj pieniądze na konto Revolut (min. 20 zł) za pomocą karty lub przelewu - możesz je potem wydać w całości na zakupy w sklepie lub płacąc przez internet itd. Następnie zamów fizyczną kartę (przesyłka idzie około 5 dni roboczych).

Bonus otrzymasz po dokonaniu pierwszej płatności kartą i poczekasz, aż pojawi się ona w aplikacji jako Ukończona. Może to zająć do 7 dni, zazwyczaj środki bonusowe pojawiają się w ciągu 3 dni.

### ### ### ### ### ### ### ###

Kwota otrzymanego bonusu jest zależna od podanego kraju zamieszkania podanego przed wykonaniem pierwszej płatności kartą.
W razie potrzeby możesz zmienić adres zamieszkania.
- jeśli przed pierwszą transakcją kartą zmienisz swój adres na dowolny inny adres - otrzymasz bonus w wysokości przypisanej do danego kraju
- jeśli zmienisz na adres w Polsce wysokość bonusu wyniesie 25 PLN, w Niemczech €15, w Szwecji to aż 200 SEK (około 82 PLN)
- zmiany adresu nie dokonuj dla pewności do czasu aż status wysyłki karty zmieni się na „wysłano” jeśli ma ona dojść na podany pierwotnie adres. Status zmienia się zazwyczaj po 1-2 dniach roboczych od zamówienia karty fizycznej
- aby zmienić adres kliknij na „Pulpicie” koło zębate w prawym górnym roku aplikacji, a następnie na „Dane osobowe” i ikonkę ołówka obok „Adresu” by go edytować
no avatar
User

tenderm

Posty

303

Rejestracja

29 sty 2017, o 19:42

Re: Odbierz nawet 82 zł za bezpłatną rejestrację

Postautor: tenderm » 3 paź 2019, o 20:06

hah ja teraz uczestniczę w jeszcze lepszym konkursie słuchajcie. payback organizuje mega akcję z okazji 10 lecia, można wygrać naprawdę sporo punktów https://www.payback.pl/loteria wystarczy tylko podać swoją kartę :P przy każdych zakupach
no avatar
User

arabika

Posty

1295

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Odbierz nawet 82 zł za bezpłatną rejestrację

Postautor: arabika » 28 lis 2019, o 20:12

Nigdy mnie nie przekonywały takie gratisy gdyż ja wybierałam konto bankowe zupełnie pod innym względem. Najbardziej zależało mi na tym, aby było ono uwzględnione przez system płatności online Cashbill gdyż właśnie z takiego rozwiązania najczęściej korzystam.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.257s | 12 Queries | GZIP : Off ]