Oświetlenie na biurka

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
Awatar użytkownika
User

MartaJa

Posty

152

Rejestracja

15 lut 2013, o 10:36

Oświetlenie na biurka

Postautor: MartaJa » 25 mar 2013, o 10:48

Jakie lampki na biurko według Was warto kupić? Ja podlinkowałam to co znalazłam, ale muszę przyznać, że lubię klimaty retro. Te lampki są fajne i nowoczesne i pewnie sprawdzą się lepiej niż jakieś starocie :)
no avatar
User

BridgitM

Posty

6

Rejestracja

28 mar 2013, o 14:03

Re: Oświetlenie na biurka

Postautor: BridgitM » 28 mar 2013, o 14:05

Oferta lampek jest naprawdę szeroka. Poszukaj dobrze, a na pewno coś znajdziesz ;).
no avatar
User

kasiazosia

Posty

189

Rejestracja

21 mar 2013, o 07:06

Re: Oświetlenie na biurka

Postautor: kasiazosia » 29 mar 2013, o 07:33

Najważniejsze, żeby lampka dobrze stała i żeby była możliwość ustawienia sobie kąta padania światła, cała reszta to tylko wizualne szczegóły, które najlepiej będzie dopasować do konkretnego wnętrza :)
no avatar
User

apogeum

Posty

142

Rejestracja

24 wrz 2012, o 08:17

Re: Oświetlenie na biurka

Postautor: apogeum » 7 lut 2014, o 12:51

Moim zdaniem bardzo dobre dla oczu jest takie oświetlenie led - w sklepie możesz sobie przejrzeć jakie mają ciekawe lampki led.
Sam mam taką w swoim biurze i jestem osobiście bardzo zadowolony. Sprawdza się na medal. Co najważniejsze nie męczy oczu oraz jest energooszczędna przez co bateria wystarcza na bardzo długi okres. Poniżej jest mój model lampy:
Obrazek
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Oświetlenie na biurka

Postautor: kolaa » 11 lut 2014, o 15:06

Genialne są designerskie lampy. Coś w tym stylu http://passioni.pl/pl/home/2764-slamp-f ... -mini.html . Świetnie by wyglądała taka lampa w biurze i w domu też. A jak nie taka to może jakaś podwieszana. Na tej stronie też taką znajdziesz :)
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.150s | 14 Queries | GZIP : Off ]