Oszczędne zakupy

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

karle1987

Posty

5

Rejestracja

12 sty 2017, o 11:47

Lokalizacja

Lowell

Oszczędne zakupy

Postautor: karle1987 » 12 sty 2017, o 11:53

Witam. Mam pytanie. Każda z nas robiąc zakupy przede wszystkim spożywcze obserwuje, że biorąc właściwie to co zawsze do koszyka, płaci z miesiąca na miesiąc coraz więcej. Niestety, nasze pensje nie rosną adekwatnie do rosnących cen, a jeść trzeba. Ja od paru miesięcy wybieram się na główne zakupy raz w tygodniu do marketu. Nie kupuje tam mięsa ani wędlin. Szykuje listem z tygodniowym menu i staram się wszystko kupić od razu. Mięso zamawiam na wsi np. ćwiertkę wieprza, bo mięsa starcza na trzy miesiące i wiem skąd ono jest. Mam rodzinę trzyosobową i szukam dobrego sposobu na zakupy, by jeść w miarę dobrze i zdrowo nie wydając przy tym majatku. A jaki sposób wy macie?
no avatar
User

LatajacePaczki_pl

Posty

41

Rejestracja

9 gru 2016, o 06:22

Re: Oszczędne zakupy

Postautor: LatajacePaczki_pl » 13 sty 2017, o 08:42

Jeżeli chodzi o oszczędne zakupy, to polecam bazować przede wszystkim na dobrych i godnych zaufania sklepach internetowych gdzie niemal każdą rzecz kupisz w niższej cenie i to bez wychodzenia z domu, to właśnie będzie bardzo dużą oszczędnością.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.101s | 14 Queries | GZIP : Off ]