Tłumaczenia tekstów technicznych

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

apogeum

Posty

142

Rejestracja

24 wrz 2012, o 08:17

Tłumaczenia tekstów technicznych

Postautor: apogeum » 5 kwie 2013, o 14:37

Pracuję w dosyć dużej kancelarii adwokackiej. Często zdarza się że potrzebujemy tłumaczenia z różnych języków europejskich na PL i odwrotnie. Zna ktoś dobrą firmę która mogłaby się tego podjąć?
Awatar użytkownika
User

krzysztofol

Posty

139

Rejestracja

2 paź 2012, o 06:54

Re: Tłumaczenia tekstów technicznych

Postautor: krzysztofol » 5 kwie 2013, o 14:50

Myślę że specjaliści z birua tłumaczeń Translax - spokojnie spełnią Twoje oczekiwania. Dlaczego tak mówię? Bo sam korzystam z ich usług i jakość wykonywanej pracy nie budzi moich zastrzeżeń.
no avatar
User

vicka

Posty

89

Rejestracja

3 maja 2013, o 10:40

Re: Tłumaczenia tekstów technicznych

Postautor: vicka » 31 maja 2013, o 13:08

Jeśli chodzi o tłumaczenia to ja osobiście korzystam z firmy Behlert. Ich ofertę można znaleźć na http://www.behlert.pl
no avatar
User

lattemacchiato

Posty

101

Rejestracja

6 mar 2013, o 07:39

Re: Tłumaczenia tekstów technicznych

Postautor: lattemacchiato » 10 cze 2013, o 10:35

Pełno jest takich firm. Najlepiej poszukać w okolicy.
no avatar
User

pepper

Posty

65

Rejestracja

22 paź 2012, o 10:54

Re: Tłumaczenia tekstów technicznych

Postautor: pepper » 10 wrz 2013, o 17:22

Tutaj robią porządne tłumaczenia - tak więc jeśli szukacie dobrego tłumacza to polecam. Korzystałem z tego biura tłumaczeń bardzo wiele razy. Wszystko było przygotowane profesjonalnie, zawsze na czas i z wszelkimi moimi sugestiami ;)
Cenowo również korzystnie.
no avatar
User

Mandzia

Posty

5

Rejestracja

11 wrz 2013, o 17:13

Re: Tłumaczenia tekstów technicznych

Postautor: Mandzia » 11 wrz 2013, o 17:23

Popytaj znajomych, znajdź firmę z okolicy, poczytaj opinie o niej na forach:)
http://www.tasmy-transportowe.com.pl - komponenty do logistyki, transportu i przewozów
no avatar
User

HenrikZ

Posty

2

Rejestracja

27 wrz 2013, o 08:54

Re: Tłumaczenia tekstów technicznych

Postautor: HenrikZ » 27 wrz 2013, o 09:00

Myślę, że możesz zamieścić ogłoszenie o pracę np. tutaj - http://www.praca.gratka.pl/. Wtedy będziesz myślę, mieć kilka różnych zgłoszeń i kogoś wybierzesz. Najlepiej, jak aplikujący podeślą próbne teksty.
no avatar
User

wiosna

Posty

171

Rejestracja

28 lut 2013, o 07:32

Re: Tłumaczenia tekstów technicznych

Postautor: wiosna » 1 paź 2013, o 08:59

Kancelarii tłumaczeniowych jest teraz sporo, ale rzeczywiście nie każda jest świetna, więc warto wziąć taką z polecenia.
no avatar
User

smyk

Posty

78

Rejestracja

4 paź 2012, o 10:17

Re: Tłumaczenia tekstów technicznych

Postautor: smyk » 28 lut 2014, o 06:58

W takich przypadkach na tzw dłuższą współpracę sprawdzają się biura tłumaczeń. Posiadają zwykle elastyczną oferte. Poza tym dla stałych klientów oferują pakiety promocyjne. Kolejna zaleta korzystania z BT to wysoka jakość pracy oraz szybkie terminy realizacji. Sprawdźcie sobie ofertę BT Logos (tutaj link: http://www.logos-tlumaczenia.pl/) - większość spraw można załatwić mailem bądź przez kuriera.
no avatar
User

pestka

Posty

37

Rejestracja

22 paź 2012, o 08:40

Re: Tłumaczenia tekstów technicznych

Postautor: pestka » 17 mar 2014, o 15:39

To jest bardzo dobre biuro tłumaczeń - posiada dużą tradycję ponieważ wykonuje tłumaczenia od ponad 50 lat. Myślę, że nie powinni mieć żadnego problemu nawet z najtrudniejszymi tłumaczeniami technicznymi.
Moim zdaniem w tym przypadku warto jest skorzystać z pomocy takiego profesjonalnego biura szczególnie jeśli zależy nam na terminowości i wysokiej jakości wykonanej pracy. Tłumaczenia techniczne nie są łatwe i niestety mało kto sobie z nimi poradzi.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.334s | 13 Queries | GZIP : Off ]