Wyposażenie gastronomiczne - Invest Horeca

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

Adamus

Posty

158

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Wyposażenie gastronomiczne - Invest Horeca

Postautor: Adamus » 6 gru 2020, o 10:46

Cześć!
Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi jeżeli chodzi o wyposażenie gastronomiczne do małej restauracji. Gdzie je kupowaliście, jakiego dostawcę możecie polecić i jednocześnie w którym miejscu ceny są konkurencyjne.
Pozdrawiam serdecznie
no avatar
User

Konek

Posty

401

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Wyposażenie gastronomiczne - Invest Horeca

Postautor: Konek » 10 gru 2020, o 07:42

My zamawiamy zawsze jak czegoś nam brakuje na stanie w gastronomii, bądź przyszedł już czas na wymianę garnków, akcesoriów, czy innego typu sprzętów to stawiamy na InvestHoreca https://investhoreca.pl/Akcesoria-gastr ... loatacyjne gdzie mamy pewność że z łatwością znajdziemy to co potrzebne, ale także licząc na konkurencyjne ceny i wysoki poziom obsługi.
no avatar
User

RafałSek

Posty

145

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Wyposażenie gastronomiczne - Invest Horeca

Postautor: RafałSek » 12 gru 2020, o 11:10

Trudno się nie zgodzić, jedna z większych i lepszych do długotrwałej współpracy hurtowni gastronomicznych w której nie tylko jest praktycznie wszystko do kuchni w gastronomii, ale jednocześnie obsługa która zna się na temacie i realizująca sprawnie nawet duże zamówienia trzonów i mebli metalowych. Dlatego zdecydowaliśmy się pozostać właśnie przy tej współpracy.
no avatar
User

Adamus

Posty

158

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Wyposażenie gastronomiczne - Invest Horeca

Postautor: Adamus » 15 gru 2020, o 07:43

Interesujące wskazówki, chyba w takim razie czas najwyższy zabrać się za poszukiwania. Natomiast jeszcze trochę zaczekam z podjęciem ostatecznej decyzji.
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Wyposażenie gastronomiczne - Invest Horeca

Postautor: EmilCh » 21 gru 2020, o 11:10

jak wyposażenie łazienkowe, to zdecydowanie warto sobie na spokojnie odwiedzić stronę hurtowni gastronomicznej Incest Horeca https://investhoreca.pl/q/?keywords=kuchnia i przekonać się co przygotowali, jak kształtują się ceny i jednocześnie doradzić się obsługi, aby podjąć racjonalną decyzję zakupową, a do tego bez przepłacania.
no avatar
User

Johen

Posty

449

Rejestracja

25 sty 2018, o 07:30

Re: Wyposażenie gastronomiczne - Invest Horeca

Postautor: Johen » 4 lut 2021, o 07:00

Ja zamawiałem sporo rzeczy od firmy Qgast i dzięki temu mam wysokiej jakości sprzęt gastronomiczny, który nigdy nie zawodzi.
no avatar
User

majanka

Posty

59

Rejestracja

13 lip 2020, o 07:54

Re: Wyposażenie gastronomiczne - Invest Horeca

Postautor: majanka » 27 maja 2021, o 06:38

Według mnie każdy kto pracuje w gastronomii zdaje sobie sprawę z tego, że każde dosłownie każde akcesoria są niezwykle ważne. Nawet takie prozaiczne stalgast deski do krojenia mogą raz że ułatwić pracę kucharzowi to jeszcze zrobić ładną otoczkę potrawie.
no avatar
User

pankracy

Posty

134

Rejestracja

18 kwie 2016, o 19:01

Re: Wyposażenie gastronomiczne - Invest Horeca

Postautor: pankracy » 29 lip 2021, o 19:44

Nieważne, czy mała czy większa restauracja – zmywarka przemysłowa będzie jednym z tych sprzętów na których będziesz pracować każdego dnia. Dlatego postaw na najwyższej jakości zmywarki – Winterhalter robi najlepsze i najbardziej wydajne. Podblatowe czy kapturowe – ich doradca pewnie pomoże Ci dobrać. Nie będziesz żałować wydanej gotówki.
no avatar
User

klar

Posty

252

Rejestracja

28 maja 2012, o 06:38

Re: Wyposażenie gastronomiczne - Invest Horeca

Postautor: klar » 3 sty 2022, o 08:21

U nas mieliśmy niewiele miejsca, bo to bistro, a potrzebowaliśmy czegoś bardzo wydajnego i niezawodnego - bardzo duży ruch do obsłużenia. Wzięliśmy zmywarkę Winterhalter w ramach wynajmu długoterminowego. Minęły ponad 2 lata. Ani jednej awarii, a moim zdaniem sprzęt działa dokładnie tak samo, jak na początku. Każda rzecz, którą z niego wyjmujemy jest czysta. Nie ma takiej sytuacji, że zabrudzone garnki muszą wrócić na ponowny cykl mycia. To był dobry wybór - to nie jest nasz pierwszy sprzęt i wiemy, jakie mogą być różnice. W gastro nie ma miejsca na urządzenia, które nie zapewniają znakomitej wydajności.
Porady na mspinfo.pl - porady dla Twojej firmy
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1742

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Wyposażenie gastronomiczne - Invest Horeca

Postautor: krystynaaa » 25 sty 2022, o 13:22

Jednak bardzo dobry sprzęt to jest podstawa, dlatego jak najbardziej mogę polecić wam https://gero.pl/ . Oferta tutaj jest bardzo dobra także jestem pewna, że tutaj znajdziecie coś dla siebie
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.421s | 13 Queries | GZIP : Off ]