Firma - ile kosztuje utrzymanie?

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

pawelp29

Posty

8

Rejestracja

22 lip 2013, o 12:27

Re: Firma - ile kosztuje utrzymanie?

Postautor: pawelp29 » 2 paź 2013, o 06:42

Tutaj może ktoś znajdzie przydatne informacje: http://www.biznes-firma.pl Ostatnio znalazłem ten portal i widzę że ma potencjał, jest b. dużo ciekawych porad...
no avatar
User

Anusza8

Posty

3

Rejestracja

8 paź 2013, o 06:49

Re: Firma - ile kosztuje utrzymanie?

Postautor: Anusza8 » 8 paź 2013, o 09:13

Ciekawe źródło, ale ja najbardziej ufam mojej znajomej księgowej, którą znam od lat i wiem, że słuchając się jej rad nie okaże się, że jednak koszty są znacznie większe.
Największe Centrum Spa Bielsko Biała - sprawdź, Elitarne dodatki łazienkowe i wieszaki i Praca Niemcy opieka nad osobami starszymi - pewne oferty.
no avatar
User

apogeum

Posty

142

Rejestracja

24 wrz 2012, o 08:17

Re: Firma - ile kosztuje utrzymanie?

Postautor: apogeum » 14 paź 2013, o 11:05

Na początku każda firma kosztuje dużo, ja postanowiłem wynająć biuro w http://biurowirtualne.warszawa.pl jest to znacznie lepsze i tańsze rozwiązanie niż kupno. Najlepsze jest to że świetnie wpływa to na promocje jak firma ma adres warszawski, znacznie więcej ludzi może dowiedzieć się że istniejemy na rynku.
no avatar
User

Fiesta

Posty

2

Rejestracja

14 paź 2013, o 13:02

Re: Firma - ile kosztuje utrzymanie?

Postautor: Fiesta » 14 paź 2013, o 13:07

Gorzej, jeśli klient chcę odwiedzić Cię w siedzibie ;) To tak, żartem, bo doskonale Cię rozumiem - sama korzystam z takich usług.
Awatar użytkownika
User

millo

Posty

3

Rejestracja

14 paź 2013, o 18:27

Re: Firma - ile kosztuje utrzymanie?

Postautor: millo » 14 paź 2013, o 18:32

Nie no, jednak własne biuro to podstawa ;)
"Ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze”.
no avatar
User

Muslik44

Posty

2

Rejestracja

4 lis 2013, o 09:44

Re: Firma - ile kosztuje utrzymanie?

Postautor: Muslik44 » 4 lis 2013, o 09:47

Myślę, że zależy czym się firma zajmuje, ale można oszczędzać np. biorąc taki tańszy leasing, samemu zajmując się reklamą, kupując taniej materiały hurtowo itd.
no avatar
User

Margines Błędu

Posty

16

Rejestracja

18 wrz 2013, o 20:06

Re: Firma - ile kosztuje utrzymanie?

Postautor: Margines Błędu » 6 lis 2013, o 21:38

Zależy z czym ta firma. Czy oprócz siedziby wynajmuje również magazyn itp. Na przykład ten fryzjer Kabaty mimo konkurencji nadal funkcjonuje i świetnie sobie radzi.
no avatar
User

jerzykaszelewski

Posty

2

Rejestracja

10 mar 2014, o 13:39

Re: Firma - ile kosztuje utrzymanie?

Postautor: jerzykaszelewski » 10 mar 2014, o 13:48

Misiaczek1412 pisze:Jest świetny sposób na ominięcie wielkich sum składek ZUSowskich czyli zaoszczędzienie pieniążków. Można bardzo łatwo płacić dużo mniejsze składki, mieć legalny biznes w kraju no i oczywiście szybsze i wyższe emerytury. jak ? Wystarczy tylko zatrudnic sie w innym Państwie


Słyszałem, że zus kontroluje firmy świadczące takie usługi wyciągając listę ich klientów i zarzucając brak rzeczywistego świadczenia stosunku pracy... Czy to prawda...? Nie chciałbym skończyć zabetonowany....
no avatar
User

kmarek

Posty

5

Rejestracja

7 mar 2014, o 16:31

Re: Firma - ile kosztuje utrzymanie?

Postautor: kmarek » 11 mar 2014, o 09:10

Różnie to bywa. Niektórzy korzystają z tzw. Rajów podatkowych - ostatnia sprawa właścicieli pewnej marki odzieżowej. Rejestracja firmy Offshore nie jest problemem i nie jest trudna jednak trzeba zawsze przeanalizować plusy i minusy takiej formy rejestracji firmy.
no avatar
User

janinaw

Posty

5

Rejestracja

12 mar 2014, o 08:37

Re: Firma - ile kosztuje utrzymanie?

Postautor: janinaw » 12 mar 2014, o 08:46

Słyszałem, że zus kontroluje firmy świadczące takie usługi wyciągając listę ich klientów i zarzucając brak rzeczywistego świadczenia stosunku pracy... Czy to prawda...?


ZUS kontroluje wszystkie firmy, od momentu ich rejestracji. Nie ma na co patrzeć. Trzeba ciąć koszty. Jeśli jest taka możliwość to nie ma nad czym sie zastanawiać, tylko korzystać z dobrodziejstwa danego państwa. Jesteśmy w końcu w Europie
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.122s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron