pichcenie zapasów

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

ojszo

Posty

3

Rejestracja

18 gru 2020, o 14:25

pichcenie zapasów

Postautor: ojszo » 20 sty 2021, o 08:01

Podobno jak się chce, aby żywność trzymała świeżość jak najdłużej, warto ją pakować w opakowania próżniowe.
A że czasami kupuje się "na zapas", zakup takiej pakowarki na własne potrzeby byłby całkiem sensowny. A przynajmniej tak mi się wydawało, gdyby nie 2 rzeczy. Po pierwsze: ceny urządzeń. Dla użytkownika, który nie prowadzi biznesu, 4-6k to poziom często zaporowy.
Ale bardziej zastanawia mnie co innego: dlaczego w materiałach eksploatacyjnych do pakowarek próżniowych można dostać jakiś specjalny olej? Za co ten olej odpowiada?
no avatar
User

ojszo

Posty

3

Rejestracja

18 gru 2020, o 14:25

Re: pichcenie zapasów

Postautor: ojszo » 25 sty 2021, o 08:45

UZUPEŁNIENIE
Wszystkie powyższe informacje pochodzą ze strony https://gvc.pl/ - być może dla osób zajmujących się handlem czy gastronomią odpowiedź jest oczywista. Ale nie wiem, do czego w takich maszynach do pakowania próżniowego olej. Może poza konserwacją części mechanicznych, żeby się nie zatarły.
Coś poza tym :?:
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1742

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: pichcenie zapasów

Postautor: krystynaaa » 29 sty 2022, o 12:53

Wiecie jakie niesie ze sobą korzyści rafinowany olej rzepakowy ? Dodatkowo nie wpływa on na smak potraw, które smażymy, ze względu na to, że jest neutralny
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.171s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron