Portal ogłoszeniowy 2 w cenie 1

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

producent20

Posty

7

Rejestracja

10 cze 2015, o 16:21

Portal ogłoszeniowy 2 w cenie 1

Postautor: producent20 » 10 cze 2015, o 16:21

Witam.
Wpadłem ostatni na pomysł założenia portalu ogłoszeniowego.
Myślą przewodnią była oszczędność pieniędzy podczas robienia zakupów na promocjach typu 2 w cenie 1 czy 40% na drugą sztukę.
Teraz taki mały przykład:
Załóżmy że chcecie kupić np. 1 parę butów w sklepie w którym widnieje promocja typu: "2 w cenie 1" i akurat jakaś inna osoba, której
nie znacie również myśli o podobnym zakupie. Pytanie brzmi czy spotkalibyście się z tą osobą po to aby kupić razem te 2 pary butów, jednocześnie
oszczędzając przy tej promocji np. 30 zł na osobę.
Portal opierałby się na ogłoszeniach szukających osób do owego zakupu.
Moje pytanie brzmi czy ten pomysł ma sens i czy ludziom chciałoby się "bawić" w taką inicjatywę.
Z góry dziękuję.
no avatar
User

Saly

Posty

10

Rejestracja

27 maja 2015, o 06:23

Re: Portal ogłoszeniowy 2 w cenie 1

Postautor: Saly » 11 cze 2015, o 11:31

Ciekawy pomysł, dobrze by było, gdyby można było kupować tak przez internet;) nie trzeba by było spotyka się jakoś, ale pozostawałabym kwestia wysyłki;) i może oprócz promocji typu 2w1, podpiąć też pod to kwestie rozkładania na kilka osób kosztów wysyłki? Osoby z tego samego miejsca mogłyby dzielić się kosztami wysyłki, przy większym zamówieniu;)
no avatar
User

producent20

Posty

7

Rejestracja

10 cze 2015, o 16:21

Re: Portal ogłoszeniowy 2 w cenie 1

Postautor: producent20 » 13 cze 2015, o 13:47

Jest to doby pomysł, myślałem kiedyś o takim czymś, lecz jeśli o chodzi o pierwszą kwestie to te zamówienia przez internet mogłyby byc problemem, ponieważ ktoś musiał by zakupic w sklepie dane produkty i je rozesłac. Problemem również byłoby znalezienie danego produktu w sklepie gdyby był to np. sklep odzieżowy.
no avatar
User

rot10

Posty

11

Rejestracja

15 cze 2015, o 09:28

Re: Portal ogłoszeniowy 2 w cenie 1

Postautor: rot10 » 15 cze 2015, o 09:31

Myślę, że plan jak najbardziej do zrealizowania jednak z pewnością musiałbyś bardziej go dopieścić. Wysyłka przez internet mogłaby być problematyczna tak jak wspominali poprzednicy. Może wysyłka na zasadzie pośrednika w przypadku takich promocji 2 w 1 byłaby dobrym rozwiązaniem.
Zapraszam na mojego bloga:
https://finansebiznes.wordpress.com/
Awatar użytkownika
User

Diana21

Posty

133

Rejestracja

18 sty 2015, o 19:02

Re: Portal ogłoszeniowy 2 w cenie 1

Postautor: Diana21 » 15 cze 2015, o 19:37

Pomysł ciekawy, tylko trzeba go dopieścić;) nawet jeśli ludzie nie będą się umawiać na zakupy to będą wchodzić, aby sprawdzić gdzie są promocje, więc ruch na stronie będzie, a to pozwoli zarobić na reklamach;)
Jeśli człowiek ma dość pieniędzy, trudno mu w ogóle popełnić jakieś przestępstwo. Zdarzają mu się tylko zabawne, drobne niezręczności. -TP
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.089s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron