Wiecie coś na temat rowerów poziomych?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

ka538

Posty

38

Rejestracja

28 mar 2015, o 21:53

Wiecie coś na temat rowerów poziomych?

Postautor: ka538 » 13 wrz 2015, o 22:16

Wie ktoś może co to są rowery poziome? Doszły mnie słuchy, że są one wygodne prawie jak fotel. Mam nadzieję, że tak jest, bo zamierzam sobie taki sprawić. Tutaj http://profitness.pl/14-ergometry#/ można sobie o nich poczytać i je zakupić. Myślę, że to dobre rozwiązanie dla wielu osób, które mają uprzedzanie do zwykłych rowerów treningowych ze względu na różne przykre sytuacje.
no avatar
User

Agnieszka!99

Posty

76

Rejestracja

27 maja 2015, o 16:15

Re: Wiecie coś na temat rowerów poziomych?

Postautor: Agnieszka!99 » 14 wrz 2015, o 13:37

Poziome rowery zalecane są dla osób które mają problemy z kręgosłupem, bo go odciążają. Ćwicząc na takim rowerze bardziej angażujemy mięśnie brzucha, niż na zwykłym. Wydaje mi się, że nie powinny na takim ćwiczyć osoby mające problemy z krążeniem, bo taka pozycja z nogami do góry będzie powodować odpływ krwi z nóg.
no avatar
User

master

Posty

74

Rejestracja

30 lis 2014, o 18:34

Re: Wiecie coś na temat rowerów poziomych?

Postautor: master » 25 lut 2016, o 21:38

Ja tam wolę tradycyjne rowerki Kettler, a nie jakieś wynalazki. Po pierwsze dobre jest to, że mają sprzęt zarówno dla osób, które chcą ćwiczyć w domu, a także na siłownie. Mają 3 lata gwarancji, więc mamy pewność, że będzie wszystko ok.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.163s | 12 Queries | GZIP : Off ]