Program do fakturowania online - jaki wybrać?

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Program do fakturowania online - jaki wybrać?

Postautor: EmilCh » 5 kwie 2022, o 12:24

Z jakiego programu korzystacie do fakturowania w swoich firmach? Macie może dla mnie jakieś podpowiedzi w tym zakresie i oczywiści, które rozwiązanie trafiło w Wasze potrzeby, pozdrawiam!
no avatar
User

Konek

Posty

401

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Program do fakturowania online - jaki wybrać?

Postautor: Konek » 6 kwie 2022, o 08:17

Osobiście polecam wziąć pod uwagę również program Faktura VAT 2022 od RafSoft https://www.rafsoft.net/ uważam, że to akurat jeden z lepszych programów do fakturowania który przede wszystkim jest stabilny, dokładny i też rozbudowany w zależności od tego jaką firmę prowadzicie i jakie macie wymagania oraz potrzeby. Dla mnie pakiet Standard w zupełności wystarcza, ale też jest wersja bardziej startowa Start i rozbudowana PRO.
no avatar
User

RafałSek

Posty

145

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Program do fakturowania online - jaki wybrać?

Postautor: RafałSek » 7 kwie 2022, o 16:40

Też mogę się zgodzić na temat RafSoft co do wyboru odpowiedniego rozwiązania dla swojej firmy. Prosty w obsłudze, funkcjonalny i jednocześnie w razie pytań szybko odpowiadają na wszystkie wątpliwości. Pozdrawiam i koniecznie podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami, jak będzie po wszystkim i czy również jesteście z użytkowania zadowoleni.
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Program do fakturowania online - jaki wybrać?

Postautor: EmilCh » 8 kwie 2022, o 10:41

Dobrze wiedzieć, mam nadzieję że to nie koniec podpowiedzi i propozycji z Waszej strony!
no avatar
User

MaciejK

Posty

138

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Re: Program do fakturowania online - jaki wybrać?

Postautor: MaciejK » 15 kwie 2022, o 11:20

Jeśli szukacie najbardziej uniwersalnego programu do wystawiania faktur to polecam Faktura VAT 2022 Standard. Można liczyć na szybkie wystawianie faktur, eksport do wielu formatów XLS, HTML, CSV, Plik JPK, rachunków, paragonów, ewidencje itd. i cena licencji jest jak najbardziej w porządku. Pozdrawiam i koniecznie dajcie znać jak się sprawdzi!
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.099s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron