Jaki program CAD

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

Konek

Posty

401

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Jaki program CAD

Postautor: Konek » 7 cze 2022, o 12:18

Z jakiego programu CAD korzystacie jeżeli chodzi o tworzenie profesjonalnych projektów budowlanych? Macie może dla nas jakieś konkretne wskazówki z własnego doświadczenia i jednocześnie który się najlepiej rozwija. Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na konkrety!
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Jaki program CAD

Postautor: EmilCh » 8 cze 2022, o 17:04

Zdecydowanie warto poszukać przede wszystkim dobrego programu do tworzenia rozbudowanych projektów i tutaj warto wspomnieć o ZwCAD 2022 który z tego co widzę jest coraz lepiej oceniany, jednocześnie z dużą bazą nakładek. Stabilność działania, wersja 32 i 64 bitowa, do tego nowe aktualizacje.
no avatar
User

MaciejK

Posty

138

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Re: Jaki program CAD

Postautor: MaciejK » 9 cze 2022, o 15:46

Też wydaje mi się że coraz lepiej wypada ZwCAD. Przede wszystkim cena za licencję jest niezła, miła obsługa techniczna i jednocześnie wysoka funkcjonalność do tworzenia projektów zarówno tych mniejszych, jak i bardziej rozbudowanych również z dodatkowymi nakładkami do wygodniejszej i szybszej pracy.
no avatar
User

Konek

Posty

401

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Jaki program CAD

Postautor: Konek » 10 cze 2022, o 11:22

Super, dzięki wielkie za wskazówki z Waszych doświadczeń! Mam nadzieję, że to nie koniec i temat będzie się jeszcze rozwijał bo nie tylko ja szuka takich informacji.
no avatar
User

Adamus

Posty

158

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Jaki program CAD

Postautor: Adamus » 13 cze 2022, o 06:16

Zdecydowanie liczy się przede wszystkim profesjonalizm obsługi, aby szybko rozpatrywała nasze zgłoszenia, dodatkowe szkolenia na początku i też oprócz rozbudowanych funkcjonalności także porządna baza wspierająca efektywną pracę. Poleca zajrzeć i podjąć racjonalne decyzje w tym zakresie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.111s | 13 Queries | GZIP : Off ]