Jaki odkurzacz do psiej sierści - zwykły czy piorący?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Remek

Posty

84

Rejestracja

10 sie 2016, o 14:35

Re: Jaki odkurzacz do psiej sierści - zwykły czy piorący?

Postautor: Remek » 11 wrz 2018, o 14:04

Z mojej strony mogę całkowicie polecić Ci produkty marki Hoover - przeczytaj o nich więcej tutaj: https://aniaradzi.pl/porady/odkurzacze-hoover-popularne-modele-opinie-zalety-wady-ceny/. Nie spotkałem się wcześniej z tymi odkurzaczami, nawet nie wiedziałem o tej marce, ale jest bardzo porządna, ma szeroki asortyment i rodzaje sprzętu, więc do Twojego problemu z sierścią na bank coś się znajdzie. Pozdrawiam!
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1742

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Jaki odkurzacz do psiej sierści - zwykły czy piorący?

Postautor: krystynaaa » 24 wrz 2021, o 12:55

Według mnie najlepiej jest postawić na roombe. Doskonale sobie radzi z sierścią moich zwierzaków i nie pozostawia po sobie żadnych zabrudzeń
no avatar
User

wamies

Posty

505

Rejestracja

1 sie 2018, o 18:30

Re: Jaki odkurzacz do psiej sierści - zwykły czy piorący?

Postautor: wamies » 22 paź 2021, o 13:24

Wydaje mi się, że odkurzacz piorący jednak lepiej sobie poradzi. Możesz najpierw wypożyczyć i sprawdzić, zobacz sobie tutaj ofertę http://doprania.pl/.
no avatar
User

tenderm

Posty

303

Rejestracja

29 sty 2017, o 19:42

Re: Jaki odkurzacz do psiej sierści - zwykły czy piorący?

Postautor: tenderm » 22 paź 2021, o 17:26

Mam dwa psy, więc i bardzo dużo sierści w całym domu. Miałam kilka naprawdę fajnych odkurzaczy, ale mimo wszystko potrzebny był tutaj mój udział. Dlatego kupiłam irobot roomba combo, który robi wszystko sam, bo nie tylko odkurzy, ale i umyje podłogę ;) i to był chyba mój najlepszy zakup w tym roku ;)
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1742

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Jaki odkurzacz do psiej sierści - zwykły czy piorący?

Postautor: krystynaaa » 8 lip 2022, o 06:54

A co powiecie na Odkurzacz 2723 22V DIGITAL LITHIUM ARANCIO? Kupiłam go nie tak dawno w Ariete i powiem wam, że okazał się bardzo skuteczny. Świetnie radzi sobie ze wszystkimi zabrudzeniami
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.144s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron