Profesjonalny montaż okien z OknaDachy.pl

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

oknadachy

Posty

1

Rejestracja

25 lip 2022, o 08:19

Profesjonalny montaż okien z OknaDachy.pl

Postautor: oknadachy » 25 lip 2022, o 08:20

Firma OknaDachy.pl powstała w 1995 roku jako firma rodzinna i taki charakter utrzymujemy do tej pory. Oferujemy sprzedaż i montaż okien, produkowanych przez najlepszych dostawców. Oprócz tego mogą Państwo u nas wynająć miniżurawia. W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment produktów m.in. okna, drzwi, rolety, bramy, parapety. Wybierając nasz sklep gwarantujemy, że wysłuchamy, doradzimy, a także wybierzemy produkt dopasowany do Waszych potrzeb wraz z montażem. Oferujemy także kompleksowe inwestycje w dziedzinie:

Budowy domów,
Okna PCV, Aluminium, Drewniane,
Bramy Garażowe,
Drzwi zewnętrzne,
Rolety zewnętrzne,
Szczelne, ciepłe montaże.
Zapraszamy do kontaktu! Nasi wykwalifikowani doradcy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. :)

Okna: +48 534 636 578

Dachy: +48 604 104 749
tel/fax: (32) 225-06-05

Email: kontakt@oknadachy.pl

https://oknadachy.pl/
no avatar
User

arabika

Posty

1296

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Profesjonalny montaż okien z OknaDachy.pl

Postautor: arabika » 30 paź 2022, o 08:47

Ja póki co nie mam takich potrzeb, ale w głównej mierze na ten moment skupiam się na tym aby mieć właśnie doskonałej jakości rolety rzymskie u mnie w domu. Uważam, ze bardzo fajnie o nich napisano w https://domhobby.pl/rolety-rzymskie-est ... e-czym-sa/ i jestem zdania, że takie porady mogą nam się przydać w podjęciu decyzji.
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1742

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Profesjonalny montaż okien z OknaDachy.pl

Postautor: krystynaaa » 2 gru 2022, o 08:14

Warto też jednak dobrać porządne plisy. Mogę polecić wam plisy okienne Nafi, ponieważ jak dla mnie są one doskonałym rozwiązaniem, więc jestem pewna, że tutaj znajdziecie coś dla siebie
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.185s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron