Podróże

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Antoni34

Posty

488

Rejestracja

30 wrz 2016, o 07:14

Re: Podróże

Postautor: Antoni34 » 26 kwie 2018, o 20:30

Jeśli szukacie dobrej książki na podróż to polecam dzieło "Zraniony pianista"
no avatar
User

balbanea

Posty

72

Rejestracja

2 maja 2018, o 21:11

Re: Podróże

Postautor: balbanea » 27 maja 2019, o 06:20

podróże małe i duże. jeśli chodzi o te większe to z całą pewnością poleca się wycieczka na bali.
no avatar
User

cyryl18

Posty

583

Rejestracja

14 mar 2018, o 17:20

Re: Podróże

Postautor: cyryl18 » 13 wrz 2019, o 06:18

Ja z kolei preferuję podróżowanie za pomocą własnego jachtu! Jednakże, było to przez pewien czas niemożliwe, gdyż brakowało nam stosownych akcesoriów. Całe szczęście odkryliśmy ofertę yachtconstructions.pl , która zapewniła nam właściwe wyposażenie statku. I znów ruszyliśmy w rejs!
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: Podróże

Postautor: danny4231 » 27 wrz 2019, o 06:41

Ostatnim razem czekał nas wyjazd do Świnoujścia. Dlatego znalezienie odpowiedniego noclegu było tutaj obowiązkowe! Po zasięgnięciu opinii, zdecydowaliśmy się na skorzystanie z oferty Willi Herkules http://www.villaherkules.pl/ . Na miejscu czekały na nas komfortowe pokoje, miła obsługa i bardzo wysoki standard. Takie rozwiązanie to ja polecam!
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: Podróże

Postautor: dona3 » 31 paź 2019, o 06:15

Z uśmiechem na twarzy wspominam mój wypad do Leśnego Kurortu w Gierczynie lesny-kurort.pl/ . Dopiero co wróciłem z tego wyjazdu, miałem przyjemność skorzystać z pakietu "Jesień w Górach " . W pełni zregenerowałem siły a do tego udało mi się pozwiedzać tamtejsze atrakcje - szlak turystyczny, wieżę widokową czy zabytki.
no avatar
User

pankracy

Posty

134

Rejestracja

18 kwie 2016, o 19:01

Re: Podróże

Postautor: pankracy » 28 gru 2019, o 16:32

A jak dalekie podróże i dzikie zakątki np. Azji czy Ameryki Południowej, Afryki, to tylko z biurem podróży CT POLAND! Wpiszcie sobie w wyszukiwarkę i sprawdźcie ofertę podróży na 2020. Warto, bo kierunków jest wiele, w cenę wliczone wszystko (przeloty, noclegi, wyżywienie, polski pilot etc.). Nic tylko korzystać!
no avatar
User

Kleo

Posty

415

Rejestracja

25 mar 2016, o 17:44

Re: Podróże

Postautor: Kleo » 27 lip 2020, o 17:19

Warto trochę zaszaleć, może gdzieś dalej warto wyjechać? Jak nie jesteście mobilni to może poratuje was Wypożyczalnia samochodów Katowice , to interesująca opcja patrząc na to, że cena nie jest ogromna, kaucja nie wymagana, to czemu nie wyjechać gdzieś dalej, prawda?
no avatar
User

kijanka30

Posty

235

Rejestracja

21 paź 2016, o 14:01

Re: Podróże

Postautor: kijanka30 » 25 sty 2023, o 12:34

Nie lubię zatrzymywać się dłużej niż 3-4 dni w jednym miejscu, bo wychodzę z założenia, że miejsc wartych odwiedzenia jest tak wiele, że szkoda czasu na siedzenie w jednym miejscu (urlop przecież nie trwa wiecznie, tylko z reguły 1-2 tygodnie).
Przed zimą pojechaliśmy z mężem na Mazury zatrzymują się w Hoteliku Szczęsne pod Olsztynem https://www.hotelik-szczesne.pl/ To znakomita baza wypadowa do eksploracji okolic, a MAzury zimą są równie pięknie jak wiosną i latem.
no avatar
User

stoperek

Posty

3980

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: Podróże

Postautor: stoperek » 8 lut 2023, o 17:48

W poszukiwaniu idealnej dla siebie propozycji urlopu polecam Wam zajrzeć na stronę https://tanilocik.pl/. Korzystając z niej sami przekonacie się jak wiele korzyści przynosi dla swoich użytkowników. Za jej pośrednictwem możecie zarezerwować przeloty, noclegi jak również wczasy w wymarzonym przez siebie miejscu. Wszystko to w bardzo przystępnych cenach dostępnych dla każdego. Bez sensu przepłacać skoro można cieszyć się urlopem nie wydając na to ogromnych kwot. Polecam szczerze.
no avatar
User

Mania

Posty

50

Rejestracja

13 wrz 2021, o 04:32

Re: Podróże

Postautor: Mania » 22 lut 2023, o 08:39

My bardzo lubimy podróżować po Polsce. W ubiegłym roku podczas takiej wyprawy, odkryliśmy cudne miejsce, mianowicie Gościniec Malinówka - http://gosciniecmalinowka.pl niedaleko Wieży (czyli Kaszuby). Świetne miejsce, z dala od komercji i zgiełku, wśród pięknej przyrody. Wszystko doskonale przygotowane na pobyt goście - wygodne pokoje, pyszne jedzenie, teren wokół gościńca dobrze zagospodarowany, z myślą o wypoczynku gości.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.138s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron