gotowanie z Thermomixem

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

stoperek

Posty

4369

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

gotowanie z Thermomixem

Postautor: stoperek » 13 kwie 2023, o 06:23

Podczas przyrządzania posiłków zazwyczaj spędza się mnóstwo czasu w kuchni ale można to zmienić inwestując w urządzenie takie jak Thermomix. Swoje kupiłam za pośrednictwem oficjalnego przedstawiciela https://www.dolorescooking.pl/kontakt-p ... thermomix/. Pani Dorota jest wspaniałą osoba i z niesamowitą cierpliwością przekazała mi niezbędna wiedzę oraz zalety płynące z jego posiadania. Dodatkowo okazało się że mój zakup u oficjalnego przedstawiciela przyniósł korzyści jak opiekę przed sprzedażową, darmową prezentację, pewność gwarancji oraz opieki serwisowej a także wszelkie aktualne informacje. Jestem niesamowicie zadowolona z podjętej decyzji.
no avatar
User

ursacheba

Posty

48

Rejestracja

11 paź 2022, o 17:39

Re: gotowanie z Thermomixem

Postautor: ursacheba » 6 lip 2023, o 18:45

Mnie osobiście tego typu rozwiązania nigdy nie przekonały. Uważam że ma się wtedy dość ograniczony wpływ na to, co się gotuje. Automat decyduje za nas jak ma to być zrobione itd. Trochę to sprawia, ze samo gotowanie przestaje być przyjemnością. A przecież nią jest. Jak dla mnie. Można się wspomagać dobrym sprzętem itd., ale nie chodzi o to, by samo się robiło. Ja tam lubię się pobawić. I fajnie się sprawdzają tutaj wszelkie rozwiązania od https://solgaz.eu/, bo nie dość, że tradycyjne, to dają spory plus do samego procesu gotowania. Ułatwiają. Czy to będzie okap, przy którym nie trzeba będzie myśleć o jego włączeniu, czy płyta gazowa, która pilnuje temperatury gotowania.
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1742

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: gotowanie z Thermomixem

Postautor: krystynaaa » 15 lis 2023, o 09:34

Niedawno zauważyłam, że piece do pizzy marki Ariete zdobywają entuzjastyczne recenzje. Charakteryzują się efektywnym działaniem, a dodatkowo są dostępne w atrakcyjnej cenie, co stanowi dodatkowy atut.
Awatar użytkownika
User

luna.morar

Posty

4

Rejestracja

15 lis 2023, o 13:10

Lokalizacja

Poznań

Re: gotowanie z Thermomixem

Postautor: luna.morar » 15 lis 2023, o 13:12

Jakie są wasze ulubione przepisy?
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.120s | 14 Queries | GZIP : Off ]
cron