Na jakich platformach oglądacie filmy?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

rannyptaszek

Posty

52

Rejestracja

18 paź 2018, o 10:44

Re: Na jakich platformach oglądacie filmy?

Postautor: rannyptaszek » 29 gru 2021, o 13:21

ipla, hbo go i netflix
no avatar
User

kcaj

Posty

88

Rejestracja

5 wrz 2018, o 18:51

Re: Na jakich platformach oglądacie filmy?

Postautor: kcaj » 23 cze 2022, o 19:48

Platforma ma swoje plusy i minusy. Aby dobrze to wszystko działało to i tak potrzeba dobrego neta i dużej paczki danych, wiec najlepiej coś stałego. A i tak np. w takich platformach jest mało dokumentów. Przeważnie są seriale. Koncertów też nie tak dużo. Czy też kanałów typowo muzycznych (zostaje YouTube ;) ). Więc czy kablówka nie jest lepszym rozwiązaniem? Nawet w takich jak Elpos sa juz kanały 4K. Wszystko idzie do przodu, a cenowo kablówki wypadają całkiem atrakcyjnie.
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1742

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Na jakich platformach oglądacie filmy?

Postautor: krystynaaa » 10 sty 2023, o 12:43

Właśnie ja niedawno dowiedziałam się o reality show Kamper Polska. Już za kilka dni odbędzie się premiera tego programu i zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie, więc na pewno przypadnie wam do gustu
no avatar
User

tenderm

Posty

303

Rejestracja

29 sty 2017, o 19:42

Re: Na jakich platformach oglądacie filmy?

Postautor: tenderm » 13 sty 2023, o 21:58

Ostatnio sporo oglądam na tvp VOD ;) nawet bym się nie spodziewał, że znajdę tam tak wiele świetnych produkcji. A zaczęło się od serialu krucjata, który zresztą serdecznie polecam do oglądania. Co tydzień wychodzą nowe odcinki
no avatar
User

ursacheba

Posty

48

Rejestracja

11 paź 2022, o 17:39

Re: Na jakich platformach oglądacie filmy?

Postautor: ursacheba » 6 lip 2023, o 18:38

VOD niby ok, wygodne, ale to z jednej strony opłata za platformę, a do tego opłata za dobry internet. Co w sumie już tak tanio nie wypada. Porównując te koszty do tradycyjnej kablówki, jak wspomniany Elpos, to jednak wypada to dużo drożej. A Kablówki też posiadają niezłą ofertę. Można spokojnie wybrać bogaty pakiet, czy nawet te kanały premium jak Canal+ czy hBO.
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1742

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Na jakich platformach oglądacie filmy?

Postautor: krystynaaa » 24 sie 2023, o 08:57

Zawsze też można zdecydować się na aplikacje telewizyjne . Co o tym sądzicie?
no avatar
User

kcaj

Posty

88

Rejestracja

5 wrz 2018, o 18:51

Re: Na jakich platformach oglądacie filmy?

Postautor: kcaj » 24 sie 2023, o 19:56

Chyba tylko Netflix. HBO też mam ale z kablówki, Elpos. Jakoś lepiej wychodzi mnie to w pakiecie. A kablówka też sporo oferuje. Nie zawsze takie produkcje, jakie tam znajdziemy, są dostępne w platformach, szczególnie dokumenty i muzyczne.
no avatar
User

Gozin

Posty

3

Rejestracja

15 lut 2024, o 14:18

Re: Na jakich platformach oglądacie filmy?

Postautor: Gozin » 14 mar 2024, o 18:56

Pragnę polecić Wam stronę, którą ostatnio odkryłem oraz która całkowicie mnie zachwyciła. Mowa o https://zerknijtv.pl/ – platformie pozwalająca na oglądanie zarówno nowych jak i również starszych filmów a także seriali. Czym ta strona wyróżnia się spośród innych? Po pierwsze, ogromny wybór tytułów. Bez względu na to, czy jesteś miłośnikiem seriali akcji, komedii, dramatów, czy również szukasz czegoś dla dzieci, z pewnością odnajdziesz coś dla siebie. Po drugie, jakość. Strona oferuje filmy oraz seriale w wysokiej jakości, co sprawia, iż oglądanie jest prawdziwą przyjemnością. Dlatego zapraszam do skorzystania z możliwości tej strony a także do podzielenia się swą opinią. Miłego oglądania!
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.230s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron