Ginekolog Wrocław

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

kijanka30

Posty

235

Rejestracja

21 paź 2016, o 14:01

Re: Ginekolog Wrocław

Postautor: kijanka30 » 13 maja 2020, o 19:15

Jak potrzebuje jedynie receptę od ginekologa, to prosze lekarza o wypisanie jej bez wychodzenia z domu (lekarzonline.eu). A na badania to chodzę do swojego gina raz w roku.
no avatar
User

mikolajseo

Posty

136

Rejestracja

8 lip 2017, o 00:02

Re: Ginekolog Wrocław

Postautor: mikolajseo » 14 maja 2020, o 15:09

Bardzo dziękuję za polecenie :)

Reklamy
no avatar
User

troll8

Posty

212

Rejestracja

10 mar 2017, o 15:45

Re: Ginekolog Wrocław

Postautor: troll8 » 1 sie 2020, o 09:26

Kurcze, akurat Wrocław to dla mnie zupełnie inny świat, więc no niestety nie doradzę nikogo w tej okolicy. Ale że widziałam że nie ma w ogóle żadnych tematów o Kołobrzegu i moich okolicach, to bardzo chętnie i tak doradzę wam doktor Barbarę Blicharczyk, która przyjmuje na ulicy szpitalnej w Kołobrzegu. Panią doktor wybrałam głównie dlatego, że także pracuje ona w szpitalu. Też dobrze mieć zawsze lekarza właśnie na oddziale. Ale poza tym pani doktor jest naprawdę świetnym lekarzem i jest godna każdego polecenia.
no avatar
User

California

Posty

2

Rejestracja

6 maja 2024, o 10:03

Re: Ginekolog Wrocław

Postautor: California » 6 maja 2024, o 10:18

Jeśli chodzi o dolny Śląsk to przypadkiem trafiłam do naprawdę doświadczonego ginekologa z Wrocławia, który jako pierwszy idealnie dobrał mi tabletki antykoncepcyjne. Serdecznie polecam wizytę w miejscu, które cieszy się dobrymi opiniami pacjentek.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.183s | 12 Queries | GZIP : Off ]