catering w Krakowie

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

samotna

Posty

276

Rejestracja

13 lip 2015, o 09:02

catering w Krakowie

Postautor: samotna » 2 lis 2015, o 12:03

Wybieramy się małą grupą przyjaciół do Krakowa. I jak nas znam to będziemy zwiedzać do upadłego. A wieczorem nie będzie już na nic siły i ochoty. Czy znacie dobry catering. Ja znam z restauracji Mekong, sama bym chętnie z nich korzystała, bo lubię ich kuchnię. Ale muszę dostosować się do reszty, wiec poproszę o namiary na inne restauracje prowadzące catering.
no avatar
User

Gleniowa

Posty

303

Rejestracja

25 kwie 2014, o 14:33

Re: catering w Krakowie

Postautor: Gleniowa » 8 lut 2016, o 15:44

jeżeli chodzi o jakiś dobry catering Kraków to ja chyba poleciałabym Ci firmę Scandale. Oni mają bardzo bogate menu i spokojnie każdy znajdzie tam coś dla siebie. Nie mają też wygórowanych cen jak na Kraków. Sądze, ze będziecie zadowoleni.
no avatar
User

Melonik

Posty

265

Rejestracja

19 wrz 2014, o 15:55

Re: catering w Krakowie

Postautor: Melonik » 7 mar 2016, o 17:31

Podczas organizacji firmowej imprezy należy pamiętać o każdym, nawet najdrobniejszym szczególe. Chociaż moim zdaniem bardzo ważne jest jedzenie. Najpraktyczniejszym rozwiązaniem jest tutaj jednak catering. Sama wiele razy słyszałam jak sporo osób polecało ten http://scandale-catering.pl/ . Mają najsmaczniejsze jedzenie i chyba cenowo też jedną z niższych cen. Na pewno na nich się nie zawiedziesz.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.153s | 13 Queries | GZIP : Off ]