Co mam zrobić z mężem który się ode mnie wyprowadził?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

zwyczajna

Posty

13

Rejestracja

24 sie 2016, o 08:36

Co mam zrobić z mężem który się ode mnie wyprowadził?

Postautor: zwyczajna » 13 paź 2016, o 10:06

Cześć. Zupełnie nie wiem jak mam postąpić w sytuacji która mnie zaskoczyła chyba bardziej niż śmierć. Mój kochany maż ni stąd ni z owąd postanowił że się wyprowadza ode mnie. Fakt że ostatnio mieliśmy kryzys, ale to sie zdarzało nie pierwszy raz i zawsze sobie z tym radzilismy. Byłoby to do przelkniecia gdyby nie fakt ze pociesza go moja przyjaciółka... Oboje mysla ze nic nie wiem, a ja nie wiem co z tym zrobić. Chyba muszę udac się do jakiegoś adwokata po poradę, najlepiej z Łodzi bo mieszkam w jej okolicy ...
no avatar
User

Thief

Posty

73

Rejestracja

29 lip 2013, o 12:16

Re: Co mam zrobić z mężem który się ode mnie wyprowadził?

Postautor: Thief » 13 paź 2016, o 12:11

Mąż Cię puszcza kantem i to jeszcze tak jawnie ze sie wyprowadził zeby z nia zamieszkac albo sie spotykac. Przepraszam ze tak wprost pisze ale taka jest prawda i chyba nie za bardzo ja do siebie dopuszczasz. Wydaje sie ze jestes konkretna babka wiec działaj konkretnie. Pozdrawiam.
no avatar
User

karla

Posty

163

Rejestracja

16 paź 2016, o 11:22

Re: Co mam zrobić z mężem który się ode mnie wyprowadził?

Postautor: karla » 16 paź 2016, o 11:26

haha, pogoń dziada, też miałam taką sytuację, zgodziłam się żeby dać mu jeszcze jedną szansę ale nie potrafiłam mu wybaczyć, nie mam pewności ani dowodów czy faktycznie mnie zdradził ale to że uciekł i mnie zawiódł jest nie do wybaczenia, bo tak może zrobić w każdej chwili znowu, szkoda życia na takich kretynów
no avatar
User

bajeczna

Posty

12

Rejestracja

23 sie 2016, o 10:55

Re: Co mam zrobić z mężem który się ode mnie wyprowadził?

Postautor: bajeczna » 17 paź 2016, o 10:00

Może i brutalnie powiedziane ale najwyraźniej tak jest. W tej sytuacji chyba nie masz na co czekać. Predzej czy pozniej on wystapi o rozwód a moze Cie jeszcze wpakowac na mine albo zostawic z niczym bo nie wiadomo co mu przyjdzie do glowy i dlaczego zwleka. Powinnaś czym predzej pojsc do adwokata i zaczac sie przygotowywać. W sprawach rozwodowych najlepsza w Łodzi jest Pani Monika Kitscha-Kwasiborska. Możesz bez wahania do niej iść, a na pewno dowiesz sie co mozesz zrobic i co prawdopodobnie zrobi mąż.
no avatar
User

zwyczajna

Posty

13

Rejestracja

24 sie 2016, o 08:36

Re: Co mam zrobić z mężem który się ode mnie wyprowadził?

Postautor: zwyczajna » 17 paź 2016, o 13:27

Nie wiem na co ja czekam, a w zasadzie to wiem ale chyba juz nawet nie chcialabym zeby wrócił. Zrobił ze mnie totalną idiotke, a ja sie ludze jak głupia... Przeslij mi prosze jakis link z numerem telefonu do tej adwokat bo po nazwisku nie znajde.
no avatar
User

bajeczna

Posty

12

Rejestracja

23 sie 2016, o 10:55

Re: Co mam zrobić z mężem który się ode mnie wyprowadził?

Postautor: bajeczna » 18 paź 2016, o 10:01

Proszę: http://www.lodz-adwokat.pl/kontakt . Przede wszystkim zachowaj zimną krew i nigdy nie mów nigdy. Życie czasem płata takie figle i obraca wszystko do góry nogami. W kazdym razie przygotowana musisz być i raczej nastawiaj sie na rozwód bo to mi sie wydaje najbardziej mozliwe. Pozdrawiam, pisz na moj priv w razie potrzeby.
no avatar
User

zwyczajna

Posty

13

Rejestracja

24 sie 2016, o 08:36

Re: Co mam zrobić z mężem który się ode mnie wyprowadził?

Postautor: zwyczajna » 18 paź 2016, o 12:57

Dzięki za wsparcie bajeczna. Jak bede potrzebowała pomocy na pewno napiszę.
no avatar
User

Tornadi

Posty

7

Rejestracja

29 sty 2017, o 15:32

Re: Co mam zrobić z mężem który się ode mnie wyprowadził?

Postautor: Tornadi » 14 lut 2017, o 20:08

Jeśli kochasz męża możesz walczyć o to małżeństwo. Jeśli nie, warto spróbować poznać kogoś wartościowego https://www.mydwoje.pl/uslugi/powazne-oferty-matrymonialne Nie ma znaczenia, w jakim jesteś wieku. Osoby po 40. także mają prawo być szczęśliwe i próbować układać sobie życie. Wybór należy do Ciebie.
no avatar
User

arabika

Posty

1295

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Co mam zrobić z mężem który się ode mnie wyprowadził?

Postautor: arabika » 28 lip 2020, o 16:40

Często jest właśnie tak, że tego rodzaju sytuacje kończą się rozwodem których moim zdaniem jest ostatnio dość dużo. Ja również miałam okazję niedawno przeczytać http://www.prawnik-online.eu/rozwod-po- ... ,5846.html jak ogólnie wygląda rozwód mówiąc krok po kroku.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.171s | 13 Queries | GZIP : Off ]