Pomoc dla starszej osoby aktywnej zawodowo

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Thief

Posty

73

Rejestracja

29 lip 2013, o 12:16

Pomoc dla starszej osoby aktywnej zawodowo

Postautor: Thief » 21 paź 2016, o 07:41

Cześc wszystkim. Mam nietypowy problem bo prowadzę wraz z ojcem rodzinną firmę. Facet jest nieziemski bo ma już prawie 70 lat a umysł bystry jak u 20 latka. Nie ukrywam ze gdyby nie on stracilibyśmy wiele kontaktów. Poza tym jest mistrzem w znajdowaniu szybkich i skutecznych rozwiazań poważnych problemów. Łatwo się domyśleć że stanowi on motor napędowy biznesu. Trudności pojawiają się teraz kiedy ja mam coraz więcejobowiązków osobistych i nie mogejuż tak częstowspierać ojca. Przydałoby się żeby ktoś wyręczył mnie z wożenia go do biura i spowrotem, zrobił zakupy, umówił spotkania, jednym słowem po asystowałtroche. Nie mogeprzecieżdacogłoszenia w serwiach, bo szukam profesjonalisty który znałby siętrochę na biznesie i był dobrze zorganizowany. Gdzie znajdę taką osobę?
no avatar
User

bajeczna

Posty

12

Rejestracja

23 sie 2016, o 10:55

Re: Pomoc dla starszej osoby aktywnej zawodowo

Postautor: bajeczna » 21 paź 2016, o 11:41

To może być trudne, bo starsze osoby mają swoje nawyki, są zwykle nieufne i raczej trudno byłoby mu przyzwyczaić się do kogoś nowego. Moze postaraj się lepiej zorganizować wtedy znajdziesz czas na tatę?
no avatar
User

Thief

Posty

73

Rejestracja

29 lip 2013, o 12:16

Re: Pomoc dla starszej osoby aktywnej zawodowo

Postautor: Thief » 21 paź 2016, o 12:42

Uwierz mi że mam obecnie taki kocioł że choćbym na głowie stanął to nic nie wymyśle. Co do ojca to nie jest nieufny, nadal prowadzi firme wiec ma głowę na karku i swietnie radzi sobie z ludzmi. Jest bardzo wymagający i zawsze oczekuje zdecydowania i bystrości. Stąd problem w znalezieniu kogoś takiego...
no avatar
User

MacDonald

Posty

40

Rejestracja

16 sie 2013, o 12:43

Re: Pomoc dla starszej osoby aktywnej zawodowo

Postautor: MacDonald » 25 paź 2016, o 06:19

Nie wiem gdzie jest ten problem bo można bez problemu wynająć osobistego concierga który zajmie się wszystkim o co go poprosisz. Mój szef korzysta z pomocy kogoś takiego i musze przyznać że facet jest na poziomie. Często z nim pracujemy bo jak góra nie ma czasu to wiekszosc rzeczy zalatwiamy przez niego. Godna prawa reka jednym słowem. Wiem tyle że pracuje dla firmyService Deluxe. W jaki sposób szef go znalazł nie mam pojęcia ale znając życie poczta pantoflowa poszła w ruch, jak to w wyższych sferach
no avatar
User

zwyczajna

Posty

13

Rejestracja

24 sie 2016, o 08:36

Re: Pomoc dla starszej osoby aktywnej zawodowo

Postautor: zwyczajna » 25 paź 2016, o 07:28

Mój partner korzysta z takich usług bo był taki czas że w zachowywał się jak pracoholik. Nie miał czasu dla mnie, przyjaciół, sam mówił że wszystko wymyka mu się z rąk. Znajomy ze Stanów na wigilii firmowej opowiedział nam że ma osobistego concierga który zajmuje się rzeczami na które nie starcza mu czasu. Poszukałam w necie czy w Polsce też można wynająć kogoś takiego. Znalazłam te firme http://www.servicedeluxe.pl , namówiłam partnera żebyspróbował.Nagle okazało sie ze mamy o wiele wiecej wolnego czasu i mniej stresu. Czesciej podróżujemy, spotykamy sie ze znajomymi :)
no avatar
User

bajeczna

Posty

12

Rejestracja

23 sie 2016, o 10:55

Re: Pomoc dla starszej osoby aktywnej zawodowo

Postautor: bajeczna » 25 paź 2016, o 10:28

Wszystko ładnie i pięknie ale jakoś nie mam zaufania do obcych i obawiałabym sie powierzyć ważne sprawy komuś kogo nie znam.
no avatar
User

zwyczajna

Posty

13

Rejestracja

24 sie 2016, o 08:36

Re: Pomoc dla starszej osoby aktywnej zawodowo

Postautor: zwyczajna » 25 paź 2016, o 12:35

Byle kogo nie biorą na concierga. Są to wykształceni i bardzo inteligentni ludzie na których można polegać. Tak na marginesie to mnie nauczył grać w szachy :). Też jestem nieufna ale trzeba wiedzieć gdzie lokować swoje zaufanie bo tylko wtedy moznaosiągnąć prawdziwy sukces na każdym polu. Nie da się być wszędzie.
no avatar
User

MacDonald

Posty

40

Rejestracja

16 sie 2013, o 12:43

Re: Pomoc dla starszej osoby aktywnej zawodowo

Postautor: MacDonald » 25 paź 2016, o 13:08

Otóż to. Złudnym jest udawanie że wszystko co robisz zależy tylko do Ciebie. Na większość rzeczy nie masz żadnegowplywu. Uczono mnie ze życie to gra szans i rachunek prawdopodobieństwa. Zwiekszasz swoje możliwości otaczając się ludźmi kompetentnymi. Prosta zasada a potrafi zupełnie zmienić nasze spojrzenie na świat.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.127s | 13 Queries | GZIP : Off ]