pies do zadań specjalnych

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

santasima

Posty

14

Rejestracja

13 lis 2013, o 12:14

pies do zadań specjalnych

Postautor: santasima » 17 paź 2016, o 20:06

Dziś pojawiła się informacja o psie który poszedł na emeryturę. Pies wabi się Dodi, Jest to angielski cocker spaniel http://www.psy.elk.pl/rasypsow/67,opis- ... paniel.htm . Czujny, bystry i odważny. Przez blisko 10 lat pracował w ochronie granicy państwowej, w porcie na Okęciu, w Katowicach, a ostatnio na lotnisku Warszawa-Modlin. Informacja zaciekawiła mnie bo sama mam psa tej rasy i raczej nie przypomina swoim zachowaniem psa do zadań specjalnych.
Skąd takie umiejętności u Dodiego?
Okazuje się że to dzięki szkoleniu Dodi w Ośrodku Tresury Psów Służbowych Straży Granicznej w Lubaniu. Ośrodek działa od 1928 roku. Może to tam kręcono "Przygody psa Cywila"
no avatar
User

Antoni34

Posty

488

Rejestracja

30 wrz 2016, o 07:14

Re: pies do zadań specjalnych

Postautor: Antoni34 » 26 paź 2016, o 12:15

Czy warto kupować zabawki dla psa?
no avatar
User

martin

Posty

235

Rejestracja

19 mar 2016, o 17:46

Re: pies do zadań specjalnych

Postautor: martin » 7 lis 2016, o 18:04

Ja nie kupowałem zabawek, pies najczęściej bawił się zabawkami moich dzieci. Natomiast uważam, ze warto zainwestować w preparaty przeciwko pchłom i kleszczom, o których mowa na stronie http://frontlinecombo.pl/pages/produkty.aspx . Mają bardzo długo trwałe działanie, ja u swojego pupila stosuję i jestem zadowolony.
no avatar
User

Viper

Posty

168

Rejestracja

10 lut 2014, o 11:37

Re: pies do zadań specjalnych

Postautor: Viper » 9 lis 2016, o 10:23

Według mnie pies do zadań specjalnych to doskonały pomysł.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.069s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron