Problemy z przekładnią kierownicy

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

bizon

Posty

250

Rejestracja

14 paź 2015, o 14:59

Problemy z przekładnią kierownicy

Postautor: bizon » 31 sie 2016, o 12:50

Od pewnego czasu mam problem z przekładnią kierownicy. Mój mechanik się na tym nie zna, więc szukam kogoś sprawdzonego w tej kwestii. Jest ktoś w stanie polecić jakiś warsztat?
no avatar
User

znawca

Posty

210

Rejestracja

27 paź 2015, o 07:31

Re: Problemy z przekładnią kierownicy

Postautor: znawca » 31 sie 2016, o 16:08

Sprawdź Auto-Rege. To jeden z niewielu warsztatów w Polsce, który specjalizuje się w problemach z przekładnią. Mój brat korzystał z ich usług i polecał. Mają kilka filii w kraju, a jeżeli nie mieszkasz w okolicy żadnej z nich to czytałam, że oferują też model wysyłkowy.
Awatar użytkownika
User

Murek24

Posty

59

Rejestracja

25 sty 2016, o 15:12

Re: Problemy z przekładnią kierownicy

Postautor: Murek24 » 22 gru 2016, o 18:25

tutaj http://autowacholc.pl/ mogą ci je świetnie odnowić. Warsztat blacharsko-lakierniczy specjalizuje się w usługach związanych z szeroko rozumianym blacharstwem samochodowym. Nieważne, czy zdarzyła Ci się drobna stłuczka, czy solidny wypadek, pracownicy zajmą się Twoim samochodem szybko i fachowo
Gdy ktoś dosiadł tygrysa, to już z niego nie zejdzie.
no avatar
User

Gleniowa

Posty

303

Rejestracja

25 kwie 2014, o 14:33

Re: Problemy z przekładnią kierownicy

Postautor: Gleniowa » 29 gru 2016, o 10:44

O Auto-Rege słyszałam bo mój narzeczony miał ostatnio problem z maglownicą i zachęcony opiniami w sieci skorzystał właśnie z ich usług. Maglownica faktycznie przyszła szybko, praktycznie na następny dzień. Wymienił ją i dopiero później martwił się o cała resztę. Moim zdaniem to super komfortowe rozwiązanie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.235s | 13 Queries | GZIP : Off ]