Blog "Get Paid 2.0"

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
Awatar użytkownika
User

mysc

Posty

15

Rejestracja

28 paź 2016, o 19:54

Re: Blog "Get Paid 2.0"

Postautor: mysc » 9 gru 2016, o 16:02

Czesć! W związku z ostatnimi zmianami na blogu - dzisiaj przedstawiam "benchmarking". Jest to proste narzędzie z którego może korzystać każdy "earner", np. marketer, bloger, właściciel e-sklepu, administrator (i użytkownik) programu partnerskiego. Używanie tej metody ułatwia ciągły rozwój i optymalizację prowadzonych projektów :) Jeśli nie macie pomysłów na dalszy rozwój Waszych projektów - zachęcam do zapoznania się z tym wpisem :)


Link : Benchmarking w e-biznesie



.
Zapraszam serdecznie na mój blog: Get Paid 2.0 - nowoczesne podejście do zarabiania
Awatar użytkownika
User

mysc

Posty

15

Rejestracja

28 paź 2016, o 19:54

Re: Blog "Get Paid 2.0"

Postautor: mysc » 16 gru 2016, o 12:04

Naprawdę dostajesz jakieś pieniądze?” , „Niby za co mieliby Ci zapłacić?”, „Czy to nie jest jakieś oszustwo?”, "Słyszałem o tym, na tym się dużo nie zarabia...", itd.

Na pewno każdy z Was spotkał się już z niejednym mitem na temat zarabiania przez Internet. W tym wpisie przedstawiam i omawiam 8 znanych mi mitów :) Możliwe, że lista będzie rozszerzana - to zależy od Waszych komentarzy :>


Link : Popularne mity na temat zarabiania przez internet – dlaczego nie są faktami?


.
Zapraszam serdecznie na mój blog: Get Paid 2.0 - nowoczesne podejście do zarabiania
Awatar użytkownika
User

mysc

Posty

15

Rejestracja

28 paź 2016, o 19:54

Re: Blog "Get Paid 2.0"

Postautor: mysc » 27 gru 2016, o 19:02

Cześć!
Natchnieniem do dzisiejszego wpisu są liczne negatywne opinie na temat przysłowiowego „osiągania sukcesu poprzez sprzedaż książek o osiaganiu sukcesu”. Osoby, które zarabiają w taki sposób używają dokładnie tych samych narzędzi i metod, które stosują też osoby promujące oferty CPA w programach partnerskich. Dlaczego sprzedaż własnych produktów jest odbierana jako coś innego od pośrednictwa w sprzedaży, skoro sukces obu kampani zależy od tych samych czynników?

Link : Zarabianie w programach partnerskich, a sprzedaż własnych produktów


.
Zapraszam serdecznie na mój blog: Get Paid 2.0 - nowoczesne podejście do zarabiania
Awatar użytkownika
User

mysc

Posty

15

Rejestracja

28 paź 2016, o 19:54

Re: Blog "Get Paid 2.0"

Postautor: mysc » 5 sty 2017, o 18:16

Jeśli czytaliście "Fastlane milionera" wiecie o co chodzi, jeśli nie - to się dopiero dowiecie :) Dzisiaj omawiam 5 zasad fastlane i porównuję do nich prowadzenie bloga finansowego. Nawet jeśli już tą książkę czytaliście - warto sobie przypomnieć co to za zasady i jak je wykorzystywać :)

Link do wpisu : Blog finansowy jako biznes typu fastlane

.
Zapraszam serdecznie na mój blog: Get Paid 2.0 - nowoczesne podejście do zarabiania
Awatar użytkownika
User

mysc

Posty

15

Rejestracja

28 paź 2016, o 19:54

Re: Blog "Get Paid 2.0"

Postautor: mysc » 9 sty 2017, o 10:51

Ile projektów na raz prowadzisz? Który projekt jest tym głównym? Któremu się poświęcasz? Jesteś monogamistą, czy poligamistą biznesowym? W tym tekście, na własnym przykładzie, przedstawiam swoją opinię na temat rozdzielania uwagi na kilka przedsięwzięć jednocześnie.


Link : Monogamiczny przedsiębiorca działa efektywniej



.
Zapraszam serdecznie na mój blog: Get Paid 2.0 - nowoczesne podejście do zarabiania
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.163s | 13 Queries | GZIP : Off ]