Studniówka :)

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

mariolka00

Posty

166

Rejestracja

4 cze 2014, o 20:45

Studniówka :)

Postautor: mariolka00 » 14 sty 2016, o 21:20

I znowu zaczyna się gorący okres studniówek, to też wielki biznes dla wielu przedsiębiorców. Znalazłam ostatnio fajna stronkę z propozycjami fryzur studniókowych zobacz . Czasami mam wrażenie, że dzisiaj dziewczyny do studniówki przygotowuja się jak do ślubu. Choć może przesadzam i już zapomniałam jak to kiedyś ze mną było. A wy jak oceniacie studniówkową gorączkę? A może nie macie jeszcze dzieci w tym wieku i temat was nie dotyczy? A może chcecie sobie powspominać stare czasy? Zapraszam :)
no avatar
User

zarzadzaj_gip

Posty

50

Rejestracja

7 maja 2015, o 00:29

Re: Studniówka :)

Postautor: zarzadzaj_gip » 14 sty 2016, o 21:25

Teraz to faktycznie, limuzyny, fryzjer, kosmetyczka, córka znajomej ma w tym roku studniówkę, ceny za bilet za parę kosmiczne, bo około 500 zł, do tego sukienka, buty. Rozumiem, że to pierwszy bal, ale moim zdaniem zrobił się wokół tego za duży cyrk;)
no avatar
User

bizon

Posty

250

Rejestracja

14 paź 2015, o 14:59

Re: Studniówka :)

Postautor: bizon » 2 lis 2016, o 16:48

Jeśli chodzi o fryzurę to polecam Tobie panią Ewelinę "Rudą" z Vici Clinic na św. Sebastiana. Sama chodzę do niej od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Pani Ewelina zna się na rzeczy :)
no avatar
User

sojek

Posty

5

Rejestracja

6 kwie 2017, o 16:41

Re: Studniówka :)

Postautor: sojek » 6 kwie 2017, o 16:47

Fryzury są podobne do tych weselnych, sukienki są takie same jak weselne. Wydaje mi się, że w tym momencie, gdy studniówki odbywają się na salach weselnych, niczym praktycznie nie różnią się od wystawnych wesel.
no avatar
User

Viper

Posty

168

Rejestracja

10 lut 2014, o 11:37

Re: Studniówka :)

Postautor: Viper » 7 kwie 2017, o 08:05

Dokładnie, bo kreację która włoży się na studniówkę można całkiem śmiało wykorzystać na weselu.
Awatar użytkownika
User

melisa22

Posty

6

Rejestracja

1 maja 2017, o 10:11

Lokalizacja

Katowice

Re: Studniówka :)

Postautor: melisa22 » 2 maja 2017, o 08:06

Ja uważam, że nie ma też co przesadzać z kreacją na studniówkę. To nie wesele. Skromni i elegancko powinno być. Mała czarna zawsze się sprawdzi. I też można ją później jeszcze założyć.
Szukam sklepu, w którym jest duży wybór torebek damskich. Polecicie jakieś sprawdzone sklepy stacjonarne i online? Piszcie na priv
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.192s | 13 Queries | GZIP : Off ]