Jaki odkurzacz do psiej sierści - zwykły czy piorący?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

anun1983

Posty

5

Rejestracja

23 sty 2017, o 09:38

Lokalizacja

Albuquerque

Jaki odkurzacz do psiej sierści - zwykły czy piorący?

Postautor: anun1983 » 23 sty 2017, o 09:40

Uprzedzam, że jestem na bakier ze wszelką techniką i nowinkami, więc proszę do mnie powoli i wyraźnie Zamierzam nabyć nowy odkurzacz. Wyszukałam taki ponoć świetny do zbierania psiej sierści (mamy jej duuuuużo), w przyjemnej cenie. Ale mąż upiera się, że lepiej zainwestować w odkurzacz piorący. Przyda się do czegoś w ogóle takie ustrojstwo? Nie mamy dywanów, wykładzinę tylko w jednym, malutkim pokoju, a tak to gładkie powierzchnie. Linoleum, gresu szkliwionego i płytek ceramicznych odkurzacz piorący nie wyczyści chyba jakoś lepiej big_smile niż zwykły + mokra szmata? Mąż mówi, że takim piorącym będzie można dodatkowo czyścić meble tapicerowane i auto w środku, no niby tak, ale czy warto dla tych kilku czyszczeń wywalić kupę kasy na odkurzacz drogi, wielki, ciężki, nieporęczny i ponoć trudny w obsłudze? Pytanie dodatkowe - jakie są Wasze sposoby na czyszczenie/usuwanie plam z kanap tapicerowanych i wykładzin podłogowych? Mocz, kał, krew, jedzenie, picie - czym i jak się tego pozbywacie?
Awatar użytkownika
User

Winiarz27

Posty

5

Rejestracja

17 maja 2017, o 13:46

Re: Jaki odkurzacz do psiej sierści - zwykły czy piorący?

Postautor: Winiarz27 » 17 maja 2017, o 13:47

A może jakiś odkurzacz bezworkowy? Całkiem ciekawe propozycje są np. tu https://www.metroone.pl/odkurzacz-bezworkowy/ :)
Nie daj się omamić!
no avatar
User

Fishy

Posty

181

Rejestracja

22 wrz 2017, o 12:29

Re: Jaki odkurzacz do psiej sierści - zwykły czy piorący?

Postautor: Fishy » 3 mar 2018, o 15:43

Dla mnie najlepszy okazał się odkurzacz centralny. Noi i wkoncu nie musze męczyć się z noszeniem odkurzacza z pokoju do pokoju. Zakupiłam taki z tego sklepu z rabatem http://centralne-odkurzacze.net/ . Teraz każde sprzątanie nie jest takie uciążliwe dla moich pleców
no avatar
User

Remek

Posty

84

Rejestracja

10 sie 2016, o 14:35

Re: Jaki odkurzacz do psiej sierści - zwykły czy piorący?

Postautor: Remek » 11 wrz 2018, o 14:04

Z mojej strony mogę całkowicie polecić Ci produkty marki Hoover - przeczytaj o nich więcej tutaj: https://aniaradzi.pl/porady/odkurzacze-hoover-popularne-modele-opinie-zalety-wady-ceny/. Nie spotkałem się wcześniej z tymi odkurzaczami, nawet nie wiedziałem o tej marce, ale jest bardzo porządna, ma szeroki asortyment i rodzaje sprzętu, więc do Twojego problemu z sierścią na bank coś się znajdzie. Pozdrawiam!
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1742

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Jaki odkurzacz do psiej sierści - zwykły czy piorący?

Postautor: krystynaaa » 24 wrz 2021, o 12:55

Według mnie najlepiej jest postawić na roombe. Doskonale sobie radzi z sierścią moich zwierzaków i nie pozostawia po sobie żadnych zabrudzeń
no avatar
User

wamies

Posty

505

Rejestracja

1 sie 2018, o 18:30

Re: Jaki odkurzacz do psiej sierści - zwykły czy piorący?

Postautor: wamies » 22 paź 2021, o 13:24

Wydaje mi się, że odkurzacz piorący jednak lepiej sobie poradzi. Możesz najpierw wypożyczyć i sprawdzić, zobacz sobie tutaj ofertę http://doprania.pl/.
no avatar
User

tenderm

Posty

303

Rejestracja

29 sty 2017, o 19:42

Re: Jaki odkurzacz do psiej sierści - zwykły czy piorący?

Postautor: tenderm » 22 paź 2021, o 17:26

Mam dwa psy, więc i bardzo dużo sierści w całym domu. Miałam kilka naprawdę fajnych odkurzaczy, ale mimo wszystko potrzebny był tutaj mój udział. Dlatego kupiłam irobot roomba combo, który robi wszystko sam, bo nie tylko odkurzy, ale i umyje podłogę ;) i to był chyba mój najlepszy zakup w tym roku ;)
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1742

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Jaki odkurzacz do psiej sierści - zwykły czy piorący?

Postautor: krystynaaa » 8 lip 2022, o 06:54

A co powiecie na Odkurzacz 2723 22V DIGITAL LITHIUM ARANCIO? Kupiłam go nie tak dawno w Ariete i powiem wam, że okazał się bardzo skuteczny. Świetnie radzi sobie ze wszystkimi zabrudzeniami
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.195s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron