styl vintage

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

emma789

Posty

2

Rejestracja

23 lip 2017, o 11:10

styl vintage

Postautor: emma789 » 23 lip 2017, o 11:12

Cześć Wam, wprowadziłam się niedawno z moim chłopakiem do wynajmowanego mieszkanka. Nie chcemy inwestować bardzo dużo w meble czy w wystrój z uwagi na to, że pewnie po upływie kilku lat a może i nawet wcześniej będzie zmieniać miejsce zamieszkania. Ja jestem wielką fanką stylu Vintage , niestety mój chłopak wręcz przeciwnie więc chcę to jakoś ze sobą pogodzić i stworzyć coś interesującego zarówno dla mnie jak i dla niego. Po pierwsze chciałabym najpierw przekonać go,że taki styl może być naprawdę ciekawy i fajny, pokazałam mu wiele stron min http://www.domzpomyslem.pl/pomysly-i-po ... ,pr51.html aby przekonać go do tego typu aranżacji. Liczę na to,że mu się troszkę spodoba. Ale moje pytanie tutaj kieruję przede wszystko do Was- czy wiecie gdzie w Polsce można kupić meble własnie tego typu, starodawne," z dawną metką"? Czy znacie jakieś rynki, targi? Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.
no avatar
User

Olka

Posty

3

Rejestracja

13 lip 2017, o 09:22

Re: styl vintage

Postautor: Olka » 4 sie 2017, o 06:30

Ja zdecydowanie polecam sklep interentowy decorolka - tam znajdziecie fajne dodatki
no avatar
User

moser

Posty

1

Rejestracja

4 sie 2017, o 08:31

Re: styl vintage

Postautor: moser » 4 sie 2017, o 08:31

Super, strasznie lubię taki styl i na pewno odwiedzę te sklepy. Dzięki wielkie!
no avatar
User

GimliK

Posty

372

Rejestracja

5 gru 2016, o 12:24

Re: styl vintage

Postautor: GimliK » 28 maja 2019, o 10:19

tez lubimy styl vintage czy moze retro? w kazdym razie mamy troche staroci z róznych czasow, niektore maja lat 20 a niektore prawie 100 :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.169s | 12 Queries | GZIP : Off ]