Pakiet biurowy dla firm

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

waqart

Posty

4

Rejestracja

3 sie 2011, o 08:07

Pakiet biurowy dla firm

Postautor: waqart » 3 sie 2011, o 08:55

Witam,
z jakich pakietów biurowych korzystacie w swoich firmach i jakie macie odczucie co do nich? Chodzi mi głównie o jakieś opłacalne alternatywy dla MS Office. Jeżeli chodzi o mnie to google docs się nie sprawdził, libre office to tak średnio, a obecnie próbuję zoho.
no avatar
User

reverso

Posty

2

Rejestracja

11 sie 2011, o 07:51

Re: Pakiet biurowy dla firm

Postautor: reverso » 11 sie 2011, o 08:13

Witam,
mam pytanie, długo korzystasz z zoho? jest tu jeszcze ktoś kto używa tego pakietu? Pytam bo byłbym zainteresowany ich CRM-em
no avatar
User

waqart

Posty

4

Rejestracja

3 sie 2011, o 08:07

Re: Pakiet biurowy dla firm

Postautor: waqart » 22 sie 2011, o 09:40

Jestem już prawie dwa miesiące i współpraca z firmą biznespakiet układa mi się dobrze. Dla mojej firmy plusem jest korzystanie z aplikacji w różnych miejscach, bo ciągle w rozjazdach jestem... Jestem ciekaw jak spisują się inne oprogramowania, bo ten rynek ostatnio zadziwiająco szybko się rozwija i coraz więcej przedsiębiorców zaczyna korzystać z pakietów biurowych i biznesowych online.
no avatar
User

Manna

Posty

232

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:55

Re: Pakiet biurowy dla firm

Postautor: Manna » 17 sie 2017, o 18:15

Ja pakiety biurowe do nas do firmy zamawialam na takiej stronce, kluczsystem. Możecie sobie tutaj zobaczyć: http://www.kluczsystem-sklep.pl/, Maja sporo tam fajnych rzeczy, też mam tam antywirusa zamówionego
Najlepsza cukiernia katowice http://www.lajkonik-pik.pl   - Producent ciast, ciastek, pączków i tortów.
no avatar
User

edek4

Posty

7

Rejestracja

18 sie 2017, o 17:03

Re: Pakiet biurowy dla firm

Postautor: edek4 » 18 sie 2017, o 18:47

powiem o tym mojemu znajomemu
Awatar użytkownika
User

sylwiaa

Posty

5

Rejestracja

12 sie 2017, o 10:33

Re: Pakiet biurowy dla firm

Postautor: sylwiaa » 22 sie 2017, o 15:21

Ja bym poszukał info o tym w necie :) Takie jest przynajmniej moje zdanie :)
Nic bardziej nie działa na nerwy niż mężczyzna, który nie chce podjąć rozmowy... chyba że milcząca kobieta
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.106s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron