Sala na szklenie

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

Mercus

Posty

79

Rejestracja

31 sie 2013, o 14:05

Sala na szklenie

Postautor: Mercus » 25 maja 2014, o 21:01

W najbliższych tygodniach nasza firma chce przeprowadzić pewne szkolenie dot. nowych umów, które można spotkać w obrocie bankowym. Szkolenia ma odbyć się w Warszawie i będzie dotyczyć tzw. umów LMA. Szkolenie dedykowane jest przede wszystkim do pracowników banków pracujących na takich umowach, ale również dla wszystkich innych osób (mam na myśli przede wszystkim prawników oraz osób współpracujących z kancelariami), które chciałyby poznać praktyczne aspekty stosowania tych umów. Szukamy aktualnie miejsca, gdzie szkolenie takie mogło by zostać przeprowadzone. Ostatnio wpadłem na ogłoszenie o wynajmie takich sal salę wynajmowaną przez grupę EY. Jestem zainteresowany szczególne salą żółtą. Pytanie, czy ktoś był może kiedyś tam na jakimś szkoleniu i może coś więcej powiedzieć? Chodzi mi o komfort sali. Czy nie ma żadnych zakłóceń z zewnątrz (takie sytuacje też trafiały nam się na szkoleniach) oraz samą lokalizację. Z góry dzięki za pomoc!
Awatar użytkownika
User

Renata

Posty

32

Rejestracja

17 mar 2014, o 12:33

Re: Sala na szklenie

Postautor: Renata » 18 cze 2014, o 06:07

Niestety nigdy nie korzystałam z sali szkoleniowej o której piszesz, więc nie pomogę. Ja zwykle szukam sal konferencyjnych na stronie internetowej http://www.salebiznesowe.pl/. Kilka razy dzięki temu serwisowi znalazłam odpowiednią salę konferencyjną w obiektach szkoleniowych i hotelach na terenie całej Polski. Także myślę, że to przydatny serwis, nie trzeba przeszukiwać ręcznie wszystkich stron i szukać sal konferencyjnych.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.184s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron