Sklep na prestashop, a skuteczna integracja z hurtowniami

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

Konek

Posty

401

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Sklep na prestashop, a skuteczna integracja z hurtowniami

Postautor: Konek » 4 lis 2021, o 11:15

Cześć!
Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś wskazówki na temat integracji z hurtowniami dropshippingowymi i automatyzacji kolejnych procesów m.in marży i aktualizacji stanów magazynowych? Jak się za to dobrze zabrać, pozdrawiam
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Sklep na prestashop, a skuteczna integracja z hurtowniam

Postautor: EmilCh » 5 lis 2021, o 09:33

Dokładnie duży sklep z rozbudowaną ilością produktów różnych hurtowni, ale też marżami to jednak duże wyzwanie dlatego trzeba szukać rozwiązań żeby to sobie usprawnić. Dlatego też przy prestashop może pomóc Droplo który daje również możliwość dodawania samodzielnie nowych hurtowni, automatyczne aukcje, czy definiowanie narzutów i stanów magazynowych. Dla mnie mega ułatwienie, tym bardziej że teraz zamówień będzie przybywało
no avatar
User

RafałSek

Posty

145

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Sklep na prestashop, a skuteczna integracja z hurtowniam

Postautor: RafałSek » 8 lis 2021, o 11:15

W pełni się zgadzam, że automatyzacja to najlepsza z opcji jeśli chcecie realnie rozwijać swój biznes ale też nie zajmować się wszystkim ręcznie, bo przy jednym zamówieniu stracie mnóstwo czasu. Nie mówiąc już o hurtowniach, ustalaniach marży, promocjach itd. Droplo mega ułatwia sprawę, no i nie narażacie się na dużą ilość błędów.
no avatar
User

Konek

Posty

401

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Sklep na prestashop, a skuteczna integracja z hurtowniam

Postautor: Konek » 8 lis 2021, o 11:25

Dzięki za wskazówki, na pewno sprawdzę! Oby to było rozwiązanie które nam pomoże, raczej przetestujemy ale liczę że temat jeszcze będzie się rozwijał
no avatar
User

Baśka98

Posty

44

Rejestracja

2 maja 2021, o 17:24

Re: Sklep na prestashop, a skuteczna integracja z hurtowniam

Postautor: Baśka98 » 2 gru 2021, o 22:22

jestem zainteresowana tym tematem jak zintegrować mam sklep na preście postawiony
https://owiskozie.blogspot.com/2021/11/bielizna-damska-czy-ma-znaczenie-dla.html
jak się przeprowadza taką integrację i ile kosztuje?
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.105s | 12 Queries | GZIP : Off ]