windykacja

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Stanirowska

Posty

1

Rejestracja

15 sie 2022, o 15:13

windykacja

Postautor: Stanirowska » 8 gru 2022, o 17:26

Dzień dobry. Chciałabym znaleźć firmę, która specjalizuje się w windykacji telefonicznej. Nie tak dawno natrafiłam na https://www.aif.com.pl/windykacja/windy ... efoniczna/ i wydaje mi się, że to byłoby świetne rozwiązanie, a wy jak sądzicie?
no avatar
User

Mixon

Posty

149

Rejestracja

17 paź 2022, o 21:43

Re: windykacja

Postautor: Mixon » 9 gru 2022, o 00:10

Jeżeli potrzebujesz takiej usługi, to wydaje mi się, że to dobre rozwiązanie.

___
http://suwalki.net.pl/
no avatar
User

Johen

Posty

420

Rejestracja

25 sty 2018, o 07:30

Re: windykacja

Postautor: Johen » 13 kwie 2023, o 05:43

Jeśli chodzi o windykację to dobrze jest skorzystać z usług firm takich jak ICG-Group. Dzięki temu odzyskanie pieniędzy będzie sprawne i bezproblemowe.
no avatar
User

malgorzata80

Posty

448

Rejestracja

12 gru 2017, o 10:54

Re: windykacja

Postautor: malgorzata80 » 3 sie 2023, o 05:15

Warto o tym wiedzieć. Jeżeli Twój dłużnik nie chce oddać Ci pieniędzy, zawsze możesz skorzystać z windykacji. Tak się składa, że nie tak dawno sama zorientowałam się w tym temacie, ponieważ byłam w podobnej sytuacji. Na ratunek przyszła mi firma AFORTI Collections S.A zapewniając korzystne i kompleksowe warunki współpracy.
no avatar
User

dorianka

Posty

14

Rejestracja

26 lis 2020, o 16:31

Re: windykacja

Postautor: dorianka » 26 paź 2023, o 06:40

malgorzata80 pisze:Warto o tym wiedzieć. Jeżeli Twój dłużnik nie chce oddać Ci pieniędzy, zawsze możesz skorzystać z windykacji. Tak się składa, że nie tak dawno sama zorientowałam się w tym temacie, ponieważ byłam w podobnej sytuacji. Na ratunek przyszła mi firma AFORTI Collections S.A zapewniając korzystne i kompleksowe warunki współpracy.



Dzięki za polecenie, bo prowadząc co prawda nie za dużą firmę mam kilku klientów którzy się ociągają z płatnościami. Już do kogo się odezwać by temat był skutecznie rozwiązany do samego końca.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.462s | 12 Queries | GZIP : Off ]