Wózki widłowe i platformy do firmy - wybór

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Wózki widłowe i platformy do firmy - wybór

Postautor: EmilCh » 6 cze 2022, o 09:33

Cześć
Szukam wysokiej jakości nowych i używanych wózków widłowych i platform do firmy. Macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi w tym zakresie i przede wszystkim w jakiej firmie będę mógł liczyć na wsparcie serwisowe oraz opcję wynajmu wózków długo i krótkoterminowego. Pozdrawiam i czekam na informacje :)
no avatar
User

MaciejK

Posty

138

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Re: Wózki widłowe i platformy do firmy - wybór

Postautor: MaciejK » 8 cze 2022, o 17:24

Warto postawić na firmę z doświadczeniem i rozbudowaną ofertą jeśli chodzi o wózki widłowe i podnośniki, aby dobrać sprzęt do swojej firmy odpowiednio organizując przestrzeń magazynową. Warto na przykład skontaktować sie z firmą Lemarpol bo mają rozbudowaną ofertę i też zapewniają opcję wynajmu oraz serwisu. Lepiej skonsultować wybór ze specjalistami z branży, pozdrawiam
no avatar
User

RafałSek

Posty

145

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Wózki widłowe i platformy do firmy - wybór

Postautor: RafałSek » 10 cze 2022, o 11:32

Liczy się przede wszystkim wysoka sprawność i profesjonalizm pod względem jakości obsługi, wyboru sprzętu, ale również wykonanych prac serwisowych. Dlatego lepiej poczytać opinie i sprawdzić też samodzielnie różne oferty, aby się upewnić. Mam nadzieję, że po wszystkim podzielisz się także z nami swoimi spostrzeżeniami.
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Wózki widłowe i platformy do firmy - wybór

Postautor: EmilCh » 30 cze 2022, o 08:55

Ogromne dzięki za pierwsze informacje! Na pewno wezmę pod uwagę, bo jednak zależy mi na jak najwyższej jakości i dogodnych warunkach długofalowej współpracy, bo na pewno na jednym magazynie też nie zamierzamy zaprzestać.
no avatar
User

Adamus

Posty

158

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Wózki widłowe i platformy do firmy - wybór

Postautor: Adamus » 11 lip 2022, o 12:15

Zgadzam się mają rozbudowaną ofertę. Rozbudowana sieć serwisowa w całym kraju i dostępność do najlepszych marek w zakresie tego typu sprzętu. Lepiej stawiać na specjalistów, na pewno pomogą w podjęciu odpowiednich decyzji dla Waszej firmy.
no avatar
User

MaciejK

Posty

138

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Re: Wózki widłowe i platformy do firmy - wybór

Postautor: MaciejK » 27 lip 2022, o 16:38

Jakieś kroki już w tym zakresie podjęliście, czy nadal zastanawiacie się z jaką firmą nawiązać długoterminową współpracę w zakresie sprzętu magazynowego.
no avatar
User

Kis

Posty

28

Rejestracja

28 lip 2022, o 07:30

Re: Wózki widłowe i platformy do firmy - wybór

Postautor: Kis » 28 lip 2022, o 07:36

W zakresie sprzętu magazynowego podzielam spostrzeżenia poprzedników odnośnie Lemarpol. Widać, że mają wielu klientów zarówno w zakresie zakupu, serwisu i wynajmu. Obsługa konkretną i terminową, także co do poziomu obsługi trudno mieć zastrzeżenia.
no avatar
User

malgorzata80

Posty

452

Rejestracja

12 gru 2017, o 10:54

Re: Wózki widłowe i platformy do firmy - wybór

Postautor: malgorzata80 » 28 lip 2022, o 22:01

Pamiętaj o tym, że zawsze jest wiele rozwiązań jednego problemu. Jesli obecnie nie stać cię na zakup nowych wózków widłowych, to zawsze możesz zdecydować się na wynajem wózków widłowych Jest wiele firm, które oferuje swoim klientom bardzo korzystne warunki najmu.
no avatar
User

Romeq77

Posty

131

Rejestracja

20 maja 2022, o 10:29

Re: Wózki widłowe i platformy do firmy - wybór

Postautor: Romeq77 » 31 paź 2022, o 15:32

Jeśli nie jesteście pewni co do poszczególnych rozwiązań, to moim zdaniem warto dobrze przekalkulować, co faktycznie mogłoby być dla Was korzystniejsze. Ja na stronie https://wynajemwozkowwidlowych.com.pl/bezplatna-wycena/ widziałem możliwość bezpłatnej wyceny i myślę, że faktycznie takie wsparcie mogłoby być korzystne. Co sądzicie na ten temat?
no avatar
User

Aligru

Posty

149

Rejestracja

3 wrz 2018, o 10:55

Re: Wózki widłowe i platformy do firmy - wybór

Postautor: Aligru » 2 lis 2022, o 07:02

W kwestii produkcji równie ważna co BHP jest kwestia kontroli jakości.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.118s | 12 Queries | GZIP : Off ]