Zagospodarowanie wody deszczowej.

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

bercik781

Posty

1

Rejestracja

22 cze 2015, o 07:20

Zagospodarowanie wody deszczowej.

Postautor: bercik781 » 22 cze 2015, o 07:41

Witam,
ostatnio przyszedł mi do głowy pomysł na założenie własnej firmy, ponieważ praca na etacie nie do końca spełnia moje ambicje i wymagania. Mieszkam w terenach wiejskich, gdzie prawie każdy posiada ogródek, lub działkę. Pomyślałem o firmie która specjalizowałaby się w zakładaniu systemu zbierającego wodę deszczową w celu zagospodarowania np. do podlewania ogrodu, pojenia bydła itp. Pytanie do Was: Jak myślicie czy coś takiego ma rację bytu? Czy w przypadku kanalizacji, gdzie płacimy za pobraną wodę (nie odprowadzoną) do kanalizacji ludzie mogliby zwrócić uwagę na taką usługę? Prosiłbym o opinie ;)
Awatar użytkownika
User

Diana21

Posty

133

Rejestracja

18 sty 2015, o 19:02

Re: Zagospodarowanie wody deszczowej.

Postautor: Diana21 » 25 cze 2015, o 11:54

Myślę, że pomysł całkiem dobry, ale zamontowanie takiego systemu nie mogłoby być bardzo kosztowne, tak aby gospodarz nie zdecydował się jednak postawić sobie beczkę pod rynną. Ja w sumie z chęcią bym z czegoś takiego skorzystała;)
Jeśli człowiek ma dość pieniędzy, trudno mu w ogóle popełnić jakieś przestępstwo. Zdarzają mu się tylko zabawne, drobne niezręczności. -TP
no avatar
User

zarzadzaj_gip

Posty

50

Rejestracja

7 maja 2015, o 00:29

Re: Zagospodarowanie wody deszczowej.

Postautor: zarzadzaj_gip » 1 lip 2015, o 11:54

Pomysł dobry, związany z ekologią, więc bardzo na czasie. Na pewno wiele osób z chęcią skorzystałoby z czegoś takiego.
Awatar użytkownika
User

Asia22

Posty

60

Rejestracja

4 lut 2015, o 17:11

Re: Zagospodarowanie wody deszczowej.

Postautor: Asia22 » 7 lip 2015, o 17:53

Podoba mi się ten pomysł, jeszcze o czymś takim nie słyszałam, więc może to być strzał w dziesiątkę;)
Uciekam, więc jestem. A raczej uciekam, więc przy odrobinie szczęścia nadal będę. - Rincewind
no avatar
User

Saly

Posty

10

Rejestracja

27 maja 2015, o 06:23

Re: Zagospodarowanie wody deszczowej.

Postautor: Saly » 8 lip 2015, o 19:53

Też uważam, że to bardzo dobry pomysł, może się udać;)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.063s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron